Jak ušetřit na nákupech? Sledujte akční letáky obchodních domů Lidl a Tesco

Drtivá většina žen miluje nákupy. Jenomže není nakupování jako nakupování... Předpokládáme, že nové hadříky „lovíte“ mnohem raději než potraviny a věci do domácnosti. Jenomže není zbytí, jíst se musí a nenecháváte-li nakupování na svém partnerovi, čas od času do supermarketu vyrazíte. Tak proč si to alespoň trochu nezpříjemnit zajímavou úsporou? I vy jistě ve schránce pravidelně nacházíte akční letáky, ve kterých prodejci avizují zajímavé slevy. Budete-li se jich držet, ušetříte nemalou částku. Partner vás pochválí a třeba mu nebude vadit, že jste ušetřené peníze utratila za něco pěkného pro sebe. Největší slevy se pravidelně objevují na akčních letácích obchodních domů Tesco a Lidl. Bohužel jde o časově omezené akce, takže kdo zaváhá, má smůlu. Jenomže co když z nějakého důvodu aktuální letáky nemáte? Poslíček na vás zapomněl, nebo jste je omylem vyhodila... Naštěstí je tu známý internetový portál Vouchery.cz, na kterém najdete veškeré akční letáky online.

Přečtěte si Lidl leták a upalujte pro kvalitní potraviny

Obchodní domy Lidl nabízí tak trochu odlišný sortiment zboží. V regálech najdete kvalitní potraviny, které jinde nemají. Někdy se na ně vztahují neodolatelné slevy, takže nalistujte aktuální Lidl leták a napište si seznam. A budete-li mít jen trochu štěstí, ušetříte také na domácích potřebách a jiném zboží pro každodenní použití. I toho je totiž v Lidlu „habaděj“.

Tesco leták vám otevře bránu do světa slev

Nakupování v Lidlu je příjemné, ale co teprve v obrovském Tescu? Spousta potravin, elektronika, oblečení, drogerie, hračky a kdo ví, co ještě. O aktuálních slevách vás informuje Tesco leták, který je kdykoliv k dispozici online. Pravidelnými nákupy v Tescu můžete ušetřit majlant, tedy za předpokladu, že se vám podaří ulovit zlevněné zboží. Na nic nečekejte a prolistujte si platné akční letáky na slevovém agregátoru Vouchery.cz. V nabídce nenajdete jen Tesco a Lidlo, ale také všechny ostatní známé řetězce. Tak hurá na levné nákupy!

Publikováno: 31. 01. 2015

Kategorie: Praktické rady

Autor: Adam

Tagy: lidl leták | tesco leták