Dejte svému psovi to nejlepší krmivo. Ale které to je?

Pořídit si pejska, to není jen tak. Chcete-li aby vám dělal společnost po mnoho dlouhých let a prožil kvalitní život, nesmíte podcenit výběr krmiva. Nenechte se ovlivnit klamavou reklamou a zaměřte se na značky, které doporučují skuteční odborníci. Abychom vám ušetřili čas, sestavili jsme pro vás žebříček nejlepších granulí.

Magnusson

Švédský výrobce Magnusson Petfood je jasnou volbou špičkových chovatelů, kterým na zdraví mazlíčků opravdu záleží. Granule Magnusson jako první získaly mezinárodní certifikát KRAV dokládající jakost použitých surovin. Jsou unikátní také způsobem zpracování – výroba je náročnější než extrudace, ale umožňuje zachování důležitých vlastností použitých surovin. Granule Magnusson obsahují vysoký podíl čerstvého masa (až 50 %) a zbylou část tvoří další potřebné složky – přírodní vitamíny, minerály a stopové prvky v různých podobách.

Taste of the Wild

Jak asi chutná divočina? Váš mazlíček se o tom přesvědčí, pokud mu dopřejete psí krmivo Taste of the Wild. I tato značka není mezi odborníky neznámá – naopak patří mezi nejkvalitnější na trhu. Granule se vyrábí v USA, obsahují čerstvé maso (bizoní, srnčí, kachní, jehněčí, lososí...) i ostatní složky, bez kterých by psí jídelníček nemohl být kompletní. Například sladké brambory, bylinky, maliny, borůvky a rajčata. Granule Taste of the Wild se vyrábí s ohledem na DNA psů, které se ani po staletích domestikace nezměnilo.

Primordial

Italská krmiva Primordial neobsahují obilí. Granule jsou vysoce stravitelné a bohaté na proteiny vysoké biologické hodnoty. Jsou známé a ceněné napříč chovateli po celém světě – ti nedají dopustit na vyvážený poměr masa a dalších čerstvých ingrediencí. Ať už nakonec sáhnete po granulích Magnusson, Taste of the Wild, nebo Primordial, nebudete litovat. Kvalitu poznáte okamžitě přímo na svém pejskovi. Budou z něj vyzařovat vitalita a spokojenost!

Publikováno: 08. 07. 2017

Kategorie: Praktické rady

Autor: Adam

Tagy: jak vybrat granule pro psa | nejlepší granule pro psa