Pořiďte si vánoční osvětlení v předstihu. O Vánocích budete mít klid!

Během posledního víkendu jste možná dováděla v bazénu, ale léto bude zanedlouho u konce. Podzim sletí jako voda a najednou budete sedět u štědrovečerní tabule. Ještě předtím zažijete každoroční porci stresu v podobě pečení cukroví, shánění dárků a zdobení domácnosti. Proto by nebylo od věci, kdybyste alespoň jednu záležitost vyřešila pěkně v předstihu. Nedílnou součástí souboru vánočních dekorací je vánoční osvětlení a světelné ozdoby všeho druhu – pořiďte si je již nyní a ušetřete si starosti!

Pozor na IP třídu aneb vánoční výzdoba bytu nepatří na zahradu

Pokud jste ve snaze ušetřit nakupovala vánoční osvětlení na tržnicích, udělejte to letos jinak. Bezpečí je důležitější než úspora pár korun a vaše peněženka nevykrvácí ani kvůli kvalitních výrobků. Nákupem prověřeného zboží předejdete případným „nehodám“, které mohou mít nedozírné následky. Vánoční výzdoba bytu musí být především bezpečná! Předpokladem bezpečného používání vánočního osvětlení je vhodně zvolená IP třída neboli stupeň krytí. Na výrobcích narazíte pouze na dvě různé IP třídy, a to na IP 20 a IP 44. Výrobky se stupněm krytí IP 20 jsou určeny do interiérů, sortiment s IP třídou 44 lze bez problémů používat i ve venkovních prostorách.

Praktické tipy na vánoční výzdobu

Kde jsou ty časy, kdy bylo k dostání jen několik málo druhů řetězů? Aktuální nabídka vánočních světelných dekorací je vskutku pestrá a najdete v ní LED řetězy, LED stromy, LED kabely a hadice či oblíbené dekorace LED Diled, které lze vzájemně propojit a vytvořit tak jedinečnou výzdobu. Mezi zaručené tipy na vánoční výzdobu patří také venkovní dekorace v podobě světelných rampouchů, sítí a „deště“. Na vašem stole se bude vyjímat hvězda nebo jiný prostorový prvek. Vánoční osvětlení všeho druhu najdete v e-shopu t-zbozi.cz. Vždy v prvotřídní kvalitě a za skvělé ceny.

Publikováno: 05. 09. 2016

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam