Domů » Recenze: Prémiové české krmivo Brit
Praktické rady

Recenze: Prémiové české krmivo Brit

Sdílíte domácnost s čtyřnohým kamarádem a chcete pro něj to nejlepší? Alfou a omegou je kvalitní strava s vyváženým poměrem všech důležitých živin. Jenomže kterou značku si vybrat? Na trhu je obrovské množství produktů a každý výrobce se snaží přesvědčit, že právě jeho nabídka je ta nej… Nechcete-li však šlápnout vedle a zbytečně vyhazovat peníze za krmivo, se jako prvotřídní jen tváří, vsaďte na výrobky české firmy VAFO PRAHA. Ještě jste o ni neslyšela? Ale o jejích značkách Brit, Brit Care, Carnilove a Let’s Bite možná ano!

VAFO PRAHA není na trhu se psím krmivem žádným nováčkem. Díky dvacetiletým zkušenostem s výrobou se rodinná firma zařadila mezi významné výrobce a ročně ve třech moderních závodech vyrobí 58 000 t krmiv. To se prodává v České republice a dalších 52 zemích světa.

Prioritou výrobce je zdraví a vynikající kondice zvířat. Proto nepoužívá žádné ingredience, které by se mohly na zdravotním stavu psa jakkoliv podepsat. Prémiové a superprémiové receptury obsahují čerstvé suroviny a naopak v nich nenejdate sóju, geneticky modifikované organismy či proteinové náhražky.

Brit Premium – pro tuto chovatelskou řadu jsou typické profesionálně navržené nutriční parametry a vyvážený obsah živin. Krmivo je vysoce stravitelné, nezatěžuje organismus a trávící trakt zvířete. Přesto pokryje jeho nutriční potřeby. V granulích je mimo jiné obsaženo kuřecí a jehněčí maso a lososový olej.

brit-premium

Brit Care – superprémiové granule se vyrábí výhradně z hypoalergenních surovin (jehněčí maso s rýží & losos s brambory). V granulích jsou obsaženy také další funkční komponenty pro posílení imunity a celkového zdraví zvířete. Bohatým zdrojem omega-3 mastných kyselin je lososový olej, který podporuje bezproblémové fungování srdce a cév, prospívá srsti a v neposlední řadě i mentálním schopnostem a učenlivosti.

brit-care

Brit Carnilove – ultraprémiové granule jsou ideální pro aktivní plemena a psy, kteří dokáží lépe využívat energii z živočišných zdrojů. V krmivu je obsažen vysoký podíl masa. Výrobce reaguje na nejnovější trendy a nerozděluje krmiva dle rasy nebo velikosti psa.

brit-carnilove

Tip: Granule, ale také Brit pamlsky Let’s Bite seženete z pohodlí domova u specializovaného prodejce na www.mujmazlik.cz.

1 komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!