Domů » Připravte dětem nezapomenutelnou párty. Víme, jak na to!
Děti

Připravte dětem nezapomenutelnou párty. Víme, jak na to!

Chcete svému dítěti přichystat úžasnou párty? Ať už se bude jednat o oslavu narozenin nebo jinou příležitost, tajemství úspěchu spočívá v dobře naplánovaném scénáři. Začněte pěkně v předstihu – alespoň dva až tři týdny předem. Zároveň nezapomeňte na starý známý fakt, že v jednoduchosti je síla. V souvislosti s dětskou párty to znamená, že nestrojená událost dopadne lépe než komplikovaná akce. Výsledný efekt obvykle není přiměřený vynaloženému úsilí. Pro děti jsou nejdůležitější kamarádi, dárky a spoustu sladkostí.

Tématická párty je nejlepší

Nevíte, jak začít? Pokud vám došla invence, vyberte pro párty nějaké téma. Uspořádejte oslavu, na které se sejdou děti v kostýmech. V podstatě půjde o oslavu spojenou s karnevalem. Sejdou se příšery, piráti, pohádkové bytosti nebo třeba různé profese. Karnevalové kostýmy pro děti nastolí jedinečnou atmosféru. A když hostům „nařídíte“ také kostýmy pro dospělé, užijete si ještě více zábavy.

A co dál?

Prvním krokem je sestavení pozvánek. Uveďte do nich všechny důležité údaje a datum, do kterého potřebujete vědět, zda se pozvaná osoba zúčastní. Nezapomeňte se zmínit o tématických kostýmech, ve kterých se mají hosté dostavit.

Aktivity a hry naplánujte společně se svým dítětem. Počítejte však s tím, že časový plán nemusí nakonec „sedět“. Některé hry nakonec nezaberou tolik času a jiné naopak mnohem více, protože si je děti oblíbí.

Okořeňte atmosféru zábavnými předměty

Děti milují žertovné dárky. Poohlédněte se po nich ve specializovaném e-shopu na www.ptakoviny-cb.cz. V nabídce najdete karnevalové kostýmy pro děti i dospělé, sladkosti, vtipné dekorace, populární helium a balónky, hlavolamy a kouzla, kanadské žertíky a spoustu dalších skvělých věcí, díky kterým nebude na narozeninové párty nuda.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!