Podzimní návštěva Prahy: Tipy na nejlepší ubytování

Jak zatočit s nudou? Udělejte si výlet nebo se rovnou vydejte na několikadenní dovolenou. A kde jinde začít, než ve stověžaté matičce Praze? Jak je to už dlouho, kdy jste naposledy obdivovala její krásy, kochala se architektonickými skvosty a nasávala unikátní atmosféru? Anebo proč zbytečně ztrácet čas pendlováním po evropských metropolích, když je naše hlavní město tak vyhlášené? Ne nadarmo zde proudí nespočet turistů, kteří na kolorit Prahy nedají dopustit. Připravte se na pořádnou porci kultury a pestrý noční život. Vyhraďte si alespoň několik dní a ubytujte se ve v některém ze stylových hotelů přímo ve středu dění.

Hotel U Prince

Hotel U Prince najdete v samotném srdci Prahy, v koloritu Staroměstského náměstí. Budova pochází z 12. století a prošla náročnou a velmi citlivou rekonstrukcí. Momentálně nabízí luxusní ubytování v Praze, kterým nepohrdne ani nejnáročnější klientela. Chcete-li mít panoráma historického jádra jako na dlani, neváhejte. K tomu si připočtěte vynikající kuchyni ve zdejší restauraci a vyhlášený hotelový bar Black Angel's Bar stylizovaný do prostředí 30. let minulého století. Veškeré další informace, fotogalerii a možnost rezervace online najdete na www.hoteluprince.com.

Hotel U Zlatého stromu

Špatnou volbou však nejsou ani apartmány v Praze v rámci hotelu U Zlatého stromu. A opět se můžete spolehnout na úžasný výhled (hotel se nachází v Karlově ulici, co by kamenem dohodil od Karlova mostu) a unikátní spojení moderního vybavení s dobovými interiéry. Na své si přijdou milovníci renesančního umění, které je zde zastoupeno ojedinělými stropy ve vybraných pokojích. I U Zlatého stromu nebudou strádat vaše chuťové buňky – zdejší restaurace je známá výtečnou kuchyní a pravými středověkými hody s tradičními českými jídly. Za zábavou můžete zavítat do Music Clubu zlatý strom v suterénu hotelu. Více se dozvíte na www.uzlatehostromu.com.

Publikováno: 19. 09. 2015

Kategorie: Cestování a dovolená

Autor: Adam