Podlehněte kouzlu dřevostavby na klíč!

Rádi byste si pro svoji rodinu pořídili rodinný dům, jenže pořád tápete, zda zvolit klasickou cihlu nebo jít cestou moderní architektury? Pokud vás moderna láká, možná vám pomohou naše důvody, proč by právě moderní dřevostavba měla být tím pravým domovem pro vás!

Bydlíte rychle

Nespornou výhodou u dřevostaveb na klíč je rychlost jejich vystavění. Od zadání zakázky až po vaše stěhování může uběhnout pouze pár měsíců. Váš vysněný domov tak můžete mít skutečně mrknutím oka. Nemusíte se obávat, že byste do ní během výstavby museli investovat váš čas. Můžete se plně věnovat vaší profesi, stavební firma zajistí veškeré náležitosti za vás.

Přesná cena i termíny

Díky službě na klíč stavební firma přizpůsobí projekt rodinného domu přímo vám na míru, zajistí veškeré subdodávky i technickou dokumentaci. Díky přehledné kooperaci všech kroků budete vždy vědět konečnou cenu, kterou za dům zaplatíte i pevné termíny, jejichž nedodržením vznikají stavební firmě sankce. Dřevostavby na klíč tak přináší jisté záruky, na které se můžete spolehnout.

Jeden dodavatel

Další výhodou je zajištění veškerých služeb jednou stavební firmou. Rozhodnete-li se stavět rodinné domy svépomocí, bude vás čekat nekonečná cesta zařizování dokumentace i možností financování. V případě služby dřevostavby na klíč můžete mít čistou hlavu, stavební firma se o vše postará sama. V případě změn či oprav dokáže zajistit rychlou kompletní dodávku a vy můžete vše řešit stále s jedním partnerem.

Vybavení na přání

Stavební společnosti, nabízející stovky typových projektů domů na klíč, vám samozřejmě dle vašeho přání upraví projekt domu tak, aby vyhovoval veškerým vašim nároků. Při procesu vzorování si sami můžete vybrat i z mnoha typů oken i dveří, sanity, fasády, podlahových krytin a podobně. Individuální přístup by měl být samozřejmostí. Chcete bydlet levně a rychle? Moderní dřevostavba je dům přesně pro vás!

Publikováno: 01. 08. 2018

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: dřevostavby | dřevostavby na klíč