Domů » Přestaňte trávu kouřit. Vaporizujte ji!
Zdraví

Přestaňte trávu kouřit. Vaporizujte ji!

Patříte do nemalé skupiny lidí, kteří pravidelně kouří marihuanu? V následujících řádcích vás nebudeme přesvědčovat, abyste s tím přestali. O vlivu této drogy na psychiku si můžete přečíst jinde. Rozhodnete-li se však s „Mary Jane“ randit dál, zvažte přechod od kouření k vaporizaci.

Vaporizace není nic jiného než vypařování. Vaporizér je užitečné zařízení, díky kterému může kuřák marihuany výrazně snížit bezprostřední negativní účinky vdechování kouře. Vystavování plic jakémukoliv dlouhodobému zdroji horkého kouře je nepřirozené a škodlivé. K tomu přičtěte obrovské množství karcinogenů, které jsou vdechovány společně s kanabinoidy. Výsledek se rovná potenciální rakovině.

Jak vaporizér funguje?

Princip fungování vaporizéru je geniální, a to bez nadsázky. Palice se nespaluje a tudíž nedochází k vytváření velkého množství kouře. Vaporizér palice dehydratuje a až poté dochází k uvolnění účinných látek. Veškeré chemické látky související se spalováním jsou eliminovány.

mikro-vaporizer

Můžete namítnout, že to přece není žádná novinka. Vždyť účinky kouře elegantně obchází i konzumenti potravin z konopí. Jenomže vdechováním pár dosáhnete rychlejšího účinku.

Vaporizace konopí má i další výhody

Pomineme-li přínos pro zdraví, najdou se i další výhody vaporizace. Především pak eliminace škodlivých vedlejších produktů. Zároveň dochází k výraznému snížení vůně, která se během spalování uvolňuje. Kouříte-li anonymně, vaporizér vám pomůže zálibu v zeleném ďáblu utajit. Navíc nebudete potřebovat popelník a nikdy víc vám nepokazí náladu ucpaná dýmka.

Pravidelný konzument ušetří s vaporizérem majlant

Vaporizace konopí je mnohem účinnější než kouření, během kterého se spoustu účinných sloučenin rozptýlí ve vzduchu, a to nezávisle na tom, zda je vdechnete nebo ne. Počítáme-li průměrnou ztrátu 30 %, pravidelný kuřák ročně přijde o nemalou částku. Návratnost investice do kvalitního vaporizéru se velmi rychle vrátí a pak už jen šetříte.

Potřebujete snad další důvody, proč přestat kouřit a začít vaporizovat? Vaporizér šetří zdraví i peněženku!

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!