Každý z nás má čas od času chuť na avantýru...

Nevěra je ožehavé téma a zabývají se jí i světové kapacity z oblasti mezilidských vztahů. Čas od času na smyslnou sousedku či elegantního nadřízeného pomyslí každý, ale kolik z nás „to“ dotáhne do konce? Čísla nejsou překvapující a přibližně odpovídají aktuální rozvodovosti. Většina z nás zkrátka nevěru partnera neustojí a nechce s ním vztah nadále udržovat. Jsou však i případy, kdy mimomanželský sex vztahu pomohl. Zpravidla se jedná o páry, které si mezi sebou skvěle rozumí, ovšem v posteli jim to už tolik neklape. Nejen, že oba z partnerů strádají, ale zároveň pomalu rozbíjejí to silné pouto, které je k sobě váže.

Užít si a nerozvrátit manželství

Možná, že se to týká i vás. Pokud jste si se svým současným partnerem v posteli zevšedněli, ale v žádném případě se ho nechcete vzdát, dohodněte se s ním, že si každý z vás dopřeje malé milostné dobrodružství. Horší, než to bylo, už to přece být nemůže a můžete tak jedině získat.

Ideálním místem pro seznámení je internetová seznamka Avantyry.cz. Scházejí se na ni lidé, kteří touží po vášnivých chvilkách bez závazků – podobně, jako vy. Díky chytře řešeným shodám, které probíhají na základě vámi zadaných údajů, vám systém nabídne vhodný protějšek. Je jen na vás šanci na flirt na jednu noc využijete, nebo půjdete na rande s někým úplně jiným...

Publikováno: 30. 10. 2012

Kategorie: Zábava a volný čas

Autor: Adam

Tagy: avantra | avantyry.cz | nevěra žen | seznamka | ženská nevěra | ženy nevěra