Domů » Pandora, nebo Trollbeads? Ani jedno, lepší jsou šperky Gaia!
Móda Šperky

Pandora, nebo Trollbeads? Ani jedno, lepší jsou šperky Gaia!

Pryč s uniformitou, a to ve všech ohledech! Doby, kdy jsme byli odkázáni na omezený sortiment oblečení a doplňků, jsou naštěstí v propadlišti dějin. Proč byste se měla oblékat podobně jako ostatní, když máte úplně jiný vkus? Naštěstí nemusíte, protože je z čeho vybírat. Svůj nový jarní outfit navíc můžete umocnit novým šperkem, který si poskládáte úplně sama. Líbil by se vám originální náramek či náhrdelník, který si navrhnete dle svého vkusu? V tom případě jsou šperky Gaia jako stvořené právě pro vás!

Možná jste již v souvislosti s originálními šperky zaznamenala přítomnost luxusních ozdob Pandora a Trollbeads. Jde o propracované komponenty (náramky, korálky, karabiny, přívěsky), ze kterých si poskládáte jedinečné doplňky, které jdou ruku v ruce s vašim stylem.

Jedineèné náramky

Nevýhodou šperků Pandora a Trollbeads je poměrně vysoká pořizovací cena – a právě v tomto ohledu jsou šperky Gaia lepší. V případě komponentů Gaia neplatíte za značku, ale pouze za stříbro. Kvalitativně jsou samozřejmě srovnatelné s konkurencí – splňují přísné normy a jsou zdravotně nezávadné.

Komponenty Gaia můžete zakoupit z pohodlí domova na www.infinitysilver.cz. Internetový prodejce nabízí více než 200 typů a variant navlékacích korálků s luxusně propracovanými detaily. Můžete je navlékat na náramky či řetízky a vytvořit si tak úžasný šperk, který lze libovolně obměňovat. Jinými slovy – až vás přestane nudit, poskládáte si ho jinak.

naramek-na-privesky

Precizně zpracované šperky Gaia se vyrábí ze stříbra 925 (úprava z rhodia) a jsou vhodné i pro alergiky. Jsou levnější než konkurenční Pandora a Trollbeads a vy je můžete získat ještě výhodněji, pokud při nákupu (platí do 30. 4. 2015) uvedete následující kód: START2015. Při objednávce nad 1 000 Kč získáte slevu 100 Kč. A nakoupíte-li nad 1 500 Kč, nebudete muset platit poštovné. Pro stálé zákazníky jsou připraveny i další věrnostní slevy. Veškeré zboží je skladem a připraveno k okamžitému odeslání.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!