Otevřela jste si krámek a bojíte se zlodějů?

Máte plnou hlavu starostí s vašim novým podnikatelským záměrem a do toho jste se ještě začla bát, že vám někdo vyloupí živnost? Pokud jste si před časem otevřeli krámek nebo obchod, který se nachází v místě, kde hrozí vykradení, měli byste učinit vše pro jeho bezpečnost. Není nic nepříjemnějšího, než ráno dorazit do práce a zjistit, že si zloděj pohrál se zámkem, případně rozbil výlohu a udnesl si s sebou drtivou většinu drahého zboží. K ochraně majetku přitom stačí tak málo. Většina lidí řeší nebezpečí ulodějů kamerou či alarmem. Mnohem účinnější jsou však pevné mříže. Alarm sice upozorní na již probíhající loupež a kamera pachatele zaznamená, ale mžíže ho dovnitře vůbec nepustí.

Kvalitní mříže ochrání váš majetek

Ne nadarmo většina obchodníků, kteří mají své obchody v nákupních centrech, ale také v zapadlých uličkách, stahuje navečer mříže. Dobře vědí, že drahé zboží je pro zloděje obrovským lákadlem. Přitom stačí jeden jediný kámen a zloděj si může skrze vybitou výlohu odnést vše, co mu přijde do cesty. Jak již bylo řečeni, alarm na něj upozorní, kamera natočí. Mříže však zloděje nepustí dovnitř. Je mnohem lepší investovat do mříží, než pak litovat uspořených peněz a brečet nad krádeží drahých zásob. Mříže jsou ideální bariérou, která drtivou většinu zlodějů odradí už na první pohled. Musíte si však vybrat dostatečně kvalitní, které vydrží. Jasnou volbou jsou mříže univers.cz.

Co můžete čekat od mříží univers.cz

Univers.cz nabízí několik typů mříží, které jsou ručně vyrobeny a vydrží i téměř cokoliv. Bytelné mříže od univers.cz se hodí do všech typů výloh, takže si je můžete bez problému nehcat vyrobit na míru i vy. Ideální je schůzka s technikem, který vše pečlivě změří a poučí vás o možnostech, které jsou aktuálně k dispozici. Vy sami si vyberete typ mříží, který vám bude do tří týdnů dodán. Pakliže nemáte zájem o montáž, můžete si mříže vyzvednout přímo na prodejně. Vybrat si můžete mezi ručním a motorickým rolováním.

Publikováno: 23. 04. 2012

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: mříže | rolovací mříže | univers.cz