Jak předejít vypadávání vlasů? Neobejdete se bez vlasové výživy!

Pečujete o své vlasy? Pokud vám dělá vrásky nadměrné vypadávání nebo poškozené vlasy, zřejmě jim nevěnujete dostatečnou pozornost. Pravidelné používání běžné vlasové kosmetiky tyto problémy bohužel neřeší. Komplexní péče by měla zahrnovat také vnitřní výživu, kterou vlasům poskytnou speciální přípravky.

Vlasová kosmetika není to samé jako výživa

Od používání vlasové kosmetiky vás samozřejmě nechceme odradit. Dokáže zvýšit lesk, navodit pocit vyšší hustoty nebo rychle změnit barvu vlasů. Jde však pouze o dočasný efekt, který velmi rychle pomine. Vlasová kosmetika totiž vlasy nevyživuje zevnitř - vlasových váčků se po aplikaci přípravků nedostanou důležité výživné váčky. Růst vlasů a jejich celkovou vitalitu může do jisté míry podpořit pestrá a vyvážená strava. Především pak ale kvalitní vlasová výživa, která obsahuje pestré spektrum výživných látek.

Chcete pro své vlasy to nejlepší? Vsaďte na Clinical Hair Care!

Na vlasovou výživu dnes narazíte doslova na každém rohu, ale ne každá funguje tak, jak by měla. Neutrácejte za neznámé produkty a vyberte si ty, které doporučují odborníci. Patří mezi ně i doplněk stravy Clinical Hair Care s obsahem tří důležitých složek – Keratin renewal systém, Pycnograph-IN activator a Nutrikomplex. Clinical-Hair-Care Keratin renewal system zajišťuje příjem aminokyselin, které se podílí na tvorbě základního stavebního prvku vlasů (keratin). Kromě toho obsahuje křemík, který vlasy zpevňuje a dodává jim lesk. Aminokyseliny pro tvorbu melaninu vás zase ochrání před šedinami. Pycnograph-IN activator je složka podporující přenos výživy do vlasového váčku. Díky ní je celý proces mnohem efektivnější. Obsahuje pycnogenol s extraktem ze semen hroznů pro prokrvení vlasové pokožky. Nutrikomplex označuje vyvážené spektrum minerálů a vitamínu, které vlasy potřebují pro zdravý růst. Významnou složkou je i olej z poupalky dvouleté a zinek. Díky Nutrikomplexu dochází ke zkvalitnění vlasové pokožky a zpomalení vypadávání vlasů. Další informace o doplňku stravy Clinical Hair-Care si můžete přečíst na www.clinical.cz.

Publikováno: 27. 09. 2014

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: clinical hair care recenze | vlasová výživa