Jazykovka Praha je otevřená i v létě, tak nezahálejte!

Letos o prázdninách to na moc velké výletování nevypadá, tak co kdybyste prázdniny využili ke zdokonalování se v cizích jazycích, ať jste nachystaní na další výletní sezónu? Jistě víte, že cestovat do země, jejíž jazyk aspoň trochu ovládáte, je mnohem příjemnější. Aspoň angličtina je navíc pro cestování téměř nezbytností. Letní kurzy jsou skvělou příležitostí pro studenty i pracující. Studenti mohou navštěvovat dopolední kurzy, u nichž je velká pravděpodobnost, že se tam setkají se spolužáky podobného věku. Pro pracující pak jazykové školy nabízí večerní kurzy. Které? Příkladem těch, jež mají celoročně i večerní kurzy, je jazykovka Praha s názvem Britannika.

Zažijte trochu cizí země přímo v Česku

Jazykový kurz vám samozřejmě plně nenahradí pobyt v cizí zemi. Vždycky je nejlepší, když se ocitnete v cizím prostředí a nezbývá vám nic jiného než mluvit, protože lidé kolem vás česky neumí. Podobného efektu však můžete dosáhnout, když se zapíšete na jazykový kurz vedený zahraničním lektorem, tj. rodilým mluvčím. Britannika takových zaměstnává rovnou několik, takže si stačí vybrat odpovídající kurz. Ještě více si pobyt v cizí zemi vynahradíte, když si vyberete kurz zaměřený na komunikaci. Místo biflování gramatických pravidel budete jazyk používat v praxi. A jaké jazyky Britannika vyučuje? Angličtinu, němčinu, španělštinu, francouzštinu, ruštinu a italštinu – tedy přesně ty, které mají v Evropě velké využití.

Zjistěte úroveň jazykovým testem a pusťte se do toho

Kde tedy začít, pokud jste rozhodnutí se svými jazykovými schopnostmi něco dělat? Britannika je jazyková škola v Praze se sídlem na ulici Bělehradská v Praze 2 (kousek od metra I.P. Pavlova). Ještě než se tam dostanete, však zamiřte na jejich webové stránky a udělejte si rozřazovací test. Vyberte si předpokládanou úroveň a zkuste, zda test zvládnete. Podle toho, jak dopadnete, vám pak Britannika doporučí vhodné kurzy.

Publikováno: 18. 07. 2020

Kategorie: Vzdělání

Autor: Adam