Jak ušetřit? Sledujte akční letáky supermarketů a hypermarketů

Jak je to už dlouho, kdy jste naposledy listovala letákem svého nejoblíbenějšího obchodního řetězce? Nebo snad akční letáky do schránky nedostáváte? Je pravděpodobné, že jste mimo obvyklou trasu roznašeče, který polovinu letáků beztak vyhodí ještě předtím, než se vydá na roznášku. To je běžná praxe, proti které nic nezmůžete... Počkat, vy akční letáky nedostáváte, protože vás vytáčela přeplněná schránka? Uznáváme, že není dvakrát příjemné vytahovat z útrob schránky spoustu rozmáčených papírů, ze kterých už tak jako tak nic nevyčtete. Jenomže pak přicházíte o možnost levného nakupování, a to je přece škoda, nebo ne?

Slevy jsou vysoké, tak proč je ignorovat?

Nevíte-li, co s penězi, pak je vaše ignorace atraktivních slev pochopitelná. Pokud však nemáte na rozhazování, případně je vám jen líto utrácet zbytečně moc peněz za něco, co můžete koupit levněji, měla byste dát akčním letákům šanci. Kdybyste jen věděla, jaké „poklady“ skrývají aktuální letáky Globus... Všechny obchodní řetězce vedou litý boj o zákazníky a není jediný důvod jejich hašteření nevyužít ve svůj prospěch. Jenomže to byste musela vědět, kam na nákup.

Aktuální letáky najdete i online

Shodněme se na tom, že díky letákům ušetříte majlant (pozor – roční úspora se skutečně může vyšplhat velmi vysoko), ale kde je vzít? Rozhodně se nesnažte přemlouvat roznašeče, aby na vás při příští roznášce myslel. Ať už máte spadeno na leták Interspar, Globus, Penny Market, Kaufland, Lidl, Billa, Albert nebo třeba na prodejny Tesco, poohlédněte se po aktuálních letácích na www.mrtriska.com. Proč skladovat papírové letáky, když je máte k dispozici online? Pěkně všechny na jednom místě, včetně informací o všech prodejnách (adresy, kontakty, otevírací doba). Tak na co ještě čekáte? Prostudujte si ceny v aktuálních letácích a vydejte se na výhodné nákupy!

Publikováno: 14. 05. 2015

Kategorie: Praktické rady | Slevy a nakupování

Autor: Adam

Tagy: akční letáky supermarketů a hypermarketů