Domů » Osvěžovače vzduchu Air Wick – dokonalé bytové vůně za luxusní cenu
Bydlení

Osvěžovače vzduchu Air Wick – dokonalé bytové vůně za luxusní cenu

Na tom, jak se doma cítíme, má významný podíl i to, jak bydlení voní. Vůně je navíc to první, co uhodí na smysly vašich návštěvníků a i to je důvod, proč ji nepodceňovat. Nechcete přece, aby vás přátelé a známá pomluvili, že to u vás doma „zapáchá“… Eliminovat nežádoucí pachy, které se linou z odpadu především v průběhu letních měsíců, je přitom tak snadné – pořiďte si osvěžovač vzduchu a máte vystaráno. Ovšem pozor – výběr osvěžovače a konkrétní vůně neberte na lehkou váhu a to hned ze dvou důvodů.

Atmosféru ve vašem bytě mohou narušit i probíhající stavební práce a jakmile otevřete okno, místo závanu čerstvého vzduchu se dovnitř dostanou výpary ze schnoucího asfaltu a další nepříjemné pachy. Osvěžovač vzduchu si s nimi hravě poradí, jenže na jak dlouho? Práci vám ušetří automatický rozprašovač Air Wick FreshMatic, který po naplnění dávkuje vůni po dobu až 60 dnů. Postavíte ho na stůl nebo ho umístíte na stěnu a o víc se nestaráte. Jednou za čas vyměníte náplň a baterie a vaše bydlení bude neustále vonět.

Air WickVůně Air Wick se vyplatí i proto, že přetrvávají mnohem déle než vůně neznámých značek a navíc neobsahují škodlivé látky. Jsou intenzivní, ale ne těžké a nepříjemné. Z široké palety si navíc vyberete takovou, která odpovídá vašemu vkusu, nebo jen koresponduje s aktuálním ročním obdobím. Některé vůně jsou ale natolik univerzální, že je lze používat během celého roku – například měsíční lilie a jemný satén. Tato jemná a svěží vůně evokuje léto, které si budete ráda připomínat i v době, kdy teplota klesne pod bod mrazu.

Automatický rozprašovač Air Wick Freshmatic nestojí majlant a při našem pátrání jsme ho objevili za cenu kolem 150 – 160 Kč (známá internetová drogerie-slevy.cz, kde sežnete levně i spoustu jiných známých výrobků). Ve stejném e-shopu jsou samozřejmě k mání také náplně (250 ml) a to za cenu 63 Kč.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!