Když zvětšení prsou implantáty, tak těmi nejlepšími

Prsa jako symbol našeho ženství nás umí pěkně potrápit. Někdy nám je příroda nenadělí v dostatečné velikosti, nebo se nám nelíbí tvar a celkový vzhled prsou, který jsme dostaly do vínku zrovna my. Jindy se nám třeba podaří vylepšit svoji postavu zhubnutím, ale kromě tukových polštářků nám zmizí i prsa. Často problém se zhoršením vzhledu našich prsou řešíme po porodu a kojení. Řešení je dnes poměrně snadné – plastika prsou a prsní implantáty.

Zvolte si správně kliniku i prsní implantáty

Mnohdy se soustředíme na výběr doporučené kliniky, ale přemýšlet musíme i nad dalšími aspekty operace. Na trhu je dnes mnoho implantátů, všechny jsou nezávadné a použitelné, ale pokud chcete pro svá prsa skutečně to nejlepší, co dnes estetická chirurgie nabízí, vyberte si silikonové implantáty Motiva. V čem jsou jiné a lepší?

Implantáty s minimem nezdarů a vedlejších účinků

Zvětšení prsou implantáty není sice příliš náročný chirurgický zákrok, ale komplikace se silikonovými implantáty se objevují. Existuje možnost ruptury implantátu, tedy jeho prasknutí. Častou pooperační komplikací je kapsulární kontraktura, což je vznik silného vazivového pouzdra kolem implantátu (implantát se začne stlačovat a deformovat, je jej nutné vyndat, tkáň odstranit, a též vložit nový implantát). Motiva implantáty mají zcela minimální množství těchto pooperačních komplikací. Na 100 000 operací v letech 2010 až 2015 se objevilo pouhých šest ruptur a čtyři kapsulární kontraktury. Což jsou ve srovnání s pooperačními komplikacemi u jiných typů implantátů naprosto zanedbatelná čísla.

Strach z jizvy mít u Motiva implantátů rovněž nemusíte

Toužíme po krásných prsou, ale velice se obáváme viditelné jizvy. Jednak kvůli tomu, že snižuje estetickou hodnotu prsou, ale též z důvodu, že většinou nechceme, aby bylo patrné, že jsme si k dokonalému poprsí pomohly silikonovými implantáty. Velkou výhodou, kterou prsní implantáty Motiva nabízí, je mnohem menší jizva než při použití jiného typu. Elasticita Motiva implantátů umožňuje jejich zavedení přes nepatrný, pouhý tři až čtyři centimetry dlouhý řez. U jiných implantátů je jizva dvojnásobně velká.

Motiva jsou implantáty 2.0 – dnes představují to nejlepší na trhu

Implantáty Motiva se vyrábí z nezávadného lékařského silikonu a vypadají přirozeně na pohled i na dotek. Mají přirozený vzhled jako anatomické implantáty, avšak bez rizika rotace, nebo rozpoznatelné změny v tvrdosti prsou. Implantáty jsou odolné ruptuře i poškození. Mají až sedm vrstev. Pouzdro je vyplněno ze 100 %, čímž se zabraňuje vrásnění implantátu. Důležitou inovací, kterou Motiva nabízí, je mikrotexturace povrchu. Právě ta zabraňuje vzniku kapsulární kontraktury a následnému seromu (nahromadění tekutiny v okolním prostoru).

Více než 500 možností

Tak vypadá katalog Motiva implantátů. Váš lékař vám pomůže vybrat z této nabídky ten zcela nejlepší implantát. To, jak budou vaše prsa vypadat, vidíte navíc předem díky 3D simulaci Motiva Imagine AX3. Je to cesta k tomu, abyste byla s operací 100% spokojená. Vybrat si správnou velikost či tvar není totiž snadné. Až pětina žen není s plastikou prsů spokojena právě kvůli nesprávné volbě implantátu. S Motiva implantáty se do řad těchto žen rozhodně nepřidáte. Zákrok probíhá v celkové anestezii, a proto je před ním nutné absolvovat standardní předoperační vyšetření.

Implantáty se zárukou

Motiva implantáty se doporučuje měnit po 10 letech, což je jejich stanovená životnost, ale odborníci o nich tvrdí, že jsou natolik odolné, že vydrží více než naše lidské tělo. Potvrdily to přísné zátěžové testy. Na implantáty dostáváte záruku po celou dobu jejich životnosti - tj. 10 let, takže v případě problémů s implantáty se nemusíte bát, že byste musely reoperaci a výměnu implantátů řešit samy.

Jak probíhá zvětšení prsou implantáty?

Najděte si kliniku, kde pracují s Motiva implantáty. Důležitou předoperační fází je konzultace a výběr vhodného implantátu právě pro vás, včetně 3D simulace. Implantát se umísťuje pod prsní žlázu či pod prsní sval. Jizva je minimální, vede se pod prsní rýhou, z linie prsního dvorce, nebo z podpaží. Svislá jizva vzniká v případě modelace prsou.

Rekonvalescence po plastice prsou

Domů po zvětšení prsou odcházíte obvykle po dvou dnech. Do pátého dne po operaci, kdy probíhá pooperační kontrola, je nutné nosit elastický obvaz. Posléze je až několik týdnů potřebné nosit kompresní podprsenku. Pooperační prádlo je důležitým předpokladem povedené operace prsou. Nebojte se, vypadá hezky.

Publikováno: 31. 05. 2020

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam