Domů » Onlinovky, které vám zpříjemní deštivé odpoledne
Zajímavé weby a inernet

Onlinovky, které vám zpříjemní deštivé odpoledne

Přemýšlíte nad tím, jakým způsobem strávit deštivé letní odpoledne? Pokud vaše kamarádky nemají čas a omrzel vás i Facebook, ponořte se do světa počítačových her. Nenechte se odradit tvrzením, že je hrají jen kluci a holky s nálepkou „geek“. Statistiky hovoří za vše – čas od času si zahraje snad úplně každý. V případě, že si s počítačem příliš nerozumíte a nechce se vám nic instalovat a už vůbec ne za hry vyhazovat těžce vydělané peníze, přesedlejte na onlinovky. Jsou zdarma a můžete si je zahrát přímo v prohlížeči…

Hraj to na Hraj.to!

Nevíte-li kudy kam, zamiřte rovnou na herní portál Hraj.to, na kterém najdete nejlepší hry online. Můžete si je zahrát bez jakéhokoliv omezení a to zcela zdarma. Všechny gamesky jsou přehledně seřazeny do kategorií a pokud vás neosloví hry pro dívky, nic si z toho nedělejte – třeba vás pobaví některá z typicky „klukovských“ her. Případně klikněte na „zahrát náhodnou hru“ (poslední položka v levém menu s kategoriemi her). U každé hry online najdete instrukce a hodnocení ostatních uživatelů. I to vám možná pomůže ve výběru, ale nezapomeňte, že to, co nebaví ostatní, si naopak rádi zahrajete vy.

Na Hraj.to neustále přibývají nové onlinovky a vždy jde o prvotřídní zábavu. Máte-li po ruce spoluhráče, rozhodně vyzkoušejte hry pro dva. Ať už jde o Bumper Ball (autodrom na ledě) nebo Zombie Bros (skákačka, ve které hrajete za zombieka), vždy se královsky pobavíte.

Chcete-li si s ostatními hráči vyměnit zkušenosti nebo jen tak nezávazně pokecat, zaregistrujte se. Registrovaní uživatelé mohou posílat soukromé zprávy a účastnit se veřejného pokecu.

Shrnuto a podtrženo, Hraj.to je další z webů, který vyplatí přidat do záložek a otevřít vždy, když se k vám domů začne vkrádat nuda…

Foto: sxc.hu

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!