Domů » Neztrácejte čas listováním v akčních letácích. Víme, kde jsou všechny slevy na jednom místě!
Slevy a nakupování

Neztrácejte čas listováním v akčních letácích. Víme, kde jsou všechny slevy na jednom místě!

Reklamní letáky. Milované a nenáviděné zároveň. S napětím očekáváme, jestli se v nich tento týden konečně neobjeví sleva, na kterou čekáme pěkně dlouho… a zase nic. Leták totiž ve schránce vůbec nebyl – asi skončil někde v kontejneru. Ostatně proč by se měl brigádník za těch pár drobných namáhat s roznáškou? Ale na druhou stranu máte schránku plnou letáků z obchodního řetězce, kde vůbec nenakupujete. Můžete si s nimi třeba přiložit do kamen, aspoň vám k něčemu budou. Ale teď vážně – klidně si na schránku nalepte upozornění, že o letáky nestojíte. Od teď je totiž potřebovat nebudete!

Ke skladování akčních letáků už nebudete mít důvod. Všechny jsou totiž k dispozici online na portálu AkceDNES.cz. Zajímá vás, jaké zajímavé slevy obsahuje nejnovější Kaufland leták? Není nic jednoduššího, než usednout k počítači nebo popadnou tablet či chytrý telefon a vyťukat výše zmíněnou adresu. Ale tím vaše honba za slevami teprve začíná!

Portál AkceDNES.cz obsahuje více než 25 000 přehledně seřazených produktů, které můžete jednoduše profiltrovat podle toho, jestli hledáte konkrétní zboží nebo nabídku určitého obchodního řetězce. V porovnání s listováním ve změti pokrčených a mnohdy promáčených letáků, je hledání slevových akcí na internetu mnohem rychlejší a příjemnější. Na webu navíc najdete také slevy, které nabízí vybrané e-shopy a aby toho nebylo málo, na blogu si můžete přečíst spoustu praktických tipů, díky kterým narazíte na akce, které byste možná přehlédli.

Na AkceDNES.cz najdete Billa, Albert, Interspar, DM, Rosmann nebo třeba Lidl leták. A pokud v něm neobjevíte slevu, na kterou čekáte, použijte funkci „hlídač zboží“. Ta vás e-mailem upozorní na zvolené zboží v době, kdy se konečně dostane do akce.

Tak co vy na to? Máte chuť na nákupy se slevou? S akčními letáky online vám žádná neunikne!

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!