Objevte výhody parního žehlení se systémem LAURASTAR

Některé činnosti záměrně odkládáme „na později“, a to jednoduše proto, že nás nebaví. Typickým příkladem jsou domácí práce, v jejichž pomyslném žebříčku vévodí žehlení. Taková košile nebo oblek jsou doslova noční můrou téměř každé ženy. Ale zamyslela jste se někdy nad tím, proč tomu tak je? Co kdyby vám někdo umožnil žehlit jinak – efektivně. Se správným žehlícím systémem byste změnila názor.

Inovativní parní žehličku si zamilujete

Parní žehlička nepatří mezi horké novinky, naopak se v našich domácnostech zabydlela již před lety – a nutno podotknout, že se díky ní žehlení přestalo být utrpením. Nicméně do činnosti, kterou by žena dělala s úsměvem na rtech, mělo stále daleko. S příchodem moderního švýcarského žehlicího systému LAURASTAR přišla změna. A nyní, v době koronavirové epidemie, jsou vlastnosti populárního spotřebiče ještě žádanější. Co konkrétně žehlicí systém LAURASTAR umí, respektive jaké benefity nabízí oproti standardnímu žehlení parní žehličkou? Produkuje suchou páru o vysoké teplotě a hloubkově likviduje baterie, viry, houby a roztoče, což je dobrá zpráva pro každého, kdo se nyní cítí v ohrožení. A mimo to i pro alergiky a rodiče menších dětí se sníženou imunitou. Hygienická pára je natolik účinná, že likviduje až 99,999 % patogenů.

Funkce, které u běžné žehličky nenajdete

Efektivitou spočívající v likvidaci nebezpečných mikroorganismů výhody žehlicího systému LAURASTAR nekončí. Za zmínku stojí také unikátní 3D aktivní žehlicí plocha a Sensteam technologie, která snímá pohyby žehličky a automaticky aktivuje páru. Mezi další přednosti patří automatický termostat zajišťující optimální teplotu nebo Bluetooth připojení pro nastavení 6 výškových poloh žehlicího prkna. A co vaše stávající žehlička - také umí komunikovat přes mobilní aplikaci? Jinými slovy, jedná se o špičkový, hi-tech žehlicí systém, který vnáší do žehlení úplně nový rozměr. Znamenitou volbou však může být také parní generátor LAURASTAR – například model LAURASTAR LIFT XTRA ALUMINIUM. Je snadno přenosný, ale jeho součástí není žehlicí prkno. Další informace a možnost objednávky najdete ve specializovaném e-shopu parnizehleni.cz.

Publikováno: 20. 03. 2021

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam