Domů » Dárky, se kterými vedle rozhodně nešlápnete
Dárky

Dárky, se kterými vedle rozhodně nešlápnete

Nezdá se vám, že letošní rok utekl tak nějak rychleji, než je zdrávo? Sotva jsme odzdobili stromeček, už abychom na něj znovu věšeli baňky a řetězy. Ostatně, pokud jste to doposud neudělali, měli byste si pospíšit. Za pár hodin to totiž všechno vypukne. Po štědrovečerní večeři, na kterou se těšíme ze všeho nejvíc, vyrazíme s dětmi (které snědly kapra světelnou rychlostí) rozbalovat dárky. A když už jsme u toho – podařilo se vám letos nakoupit tak, aby peněženka příliš netrpěla a přesto jste sehnali vše, co jste měli v plánu? Ono totiž vybrat dárek, který potěší, ale zároveň vás nezruinuje, není vůbec snadné. V případě, že vám stále několik položek na seznamu chybí, pravděpodobně toho už moc nezmůžete.

Regály nákupních center jsou poloprázdné a s tím, co v nich zbylo, zřejmě terno neuděláte. Není však proč smutnit, během příštího roku budete mít dostatek příležitostí k tomu, abyste svým nejbližším věnovali něco, z co jim každý den vykouzlí na tváři úsměv od ucha k uchu. Rozhodli jsme se proto udělat malý přehled dárků pro muže a ženy, se kterými rozhodně nešlápnete vedle. Tady je máte 🙂

Pro ni

Ženy mají rády praktické věci, ale určitě nepohrdnou ani nějakou stylovkou. Kamarádku zaručeně potěšíte originálním doplňkem do kuchyně (velmi oblíbené jsou tančící hrnky a konvičky, džbán na ledový čaj či setík na fondue), ale radost ji uděláte i fotorámečkem. Nahrajete-li do něj společné fotky, rázem se z něj stane dárek ryze osobního charakteru. Chcete-li jít ještě dál (a jedná-li se o opravdu blízkou přítelkyni), pořiďte ji luxusního společníka na osamělé večery. Známá luxusní erotická hračka NEA připomíná svým hlazeným povrchem porcelán a nemusíte se tak bát trapné situace při rozbalování dárků.

Pro něj

Sehnat stylový dárek pro ženy je sice mnohem jednodušší, ale dáte-li si s výběrem na čas, určitě narazíte i na něco, z čeho bude skákat dva metry do vzduchu i on. S praktickými věcmi u něj obdiv nesklidíte. Ukažte mu, že i vy máte smysl pro humor a víte, co se mu líbí. Zabalte mu pod stromeček pivní džbán s pípou nebo jiný pivní dárek nebo metr plný legendárních piv Duff (sleduje přece Simpsonovi, ne?). Máte-li doma spíše kutila než Homera, mohl by se mu hodit mobilní telefon ALIGATOR R5, který je pro pracanty jako dělaný. Takový dárek se bude hodit i vám – váš partner se již nebude moct vymlouvat, že nemohl v práci odpovědět na hovor…Mezi neméně oblíbené dárečky patří i hledač klíčů (ušetříte mu ráno spoustu času), špionážní pero se skrytou kamerou nebo hrnek v provedení alá kopací míč.

Doufáme, že jsme vás dostatečně inspirovali a napřesrok nebudete mít s výběrem dárků takové starosti, jako letos. Přejeme vám veselé Vánoce!

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!