Dárky, se kterými vedle rozhodně nešlápnete

Obsah článku:
  1. Pro ni
  2. Pro něj

Nezdá se vám, že letošní rok utekl tak nějak rychleji, než je zdrávo? Sotva jsme odzdobili stromeček, už abychom na něj znovu věšeli baňky a řetězy. Ostatně, pokud jste to doposud neudělali, měli byste si pospíšit. Za pár hodin to totiž všechno vypukne. Po štědrovečerní večeři, na kterou se těšíme ze všeho nejvíc, vyrazíme s dětmi (které snědly kapra světelnou rychlostí) rozbalovat dárky. A když už jsme u toho – podařilo se vám letos nakoupit tak, aby peněženka příliš netrpěla a přesto jste sehnali vše, co jste měli v plánu? Ono totiž vybrat dárek, který potěší, ale zároveň vás nezruinuje, není vůbec snadné. V případě, že vám stále několik položek na seznamu chybí, pravděpodobně toho už moc nezmůžete.

Regály nákupních center jsou poloprázdné a s tím, co v nich zbylo, zřejmě terno neuděláte. Není však proč smutnit, během příštího roku budete mít dostatek příležitostí k tomu, abyste svým nejbližším věnovali něco, z co jim každý den vykouzlí na tváři úsměv od ucha k uchu. Rozhodli jsme se proto udělat malý přehled dárků pro muže a ženy, se kterými rozhodně nešlápnete vedle. Tady je máte :-)

Pro ni

Ženy mají rády praktické věci, ale určitě nepohrdnou ani nějakou stylovkou. Kamarádku zaručeně potěšíte originálním doplňkem do kuchyně (velmi oblíbené jsou tančící hrnky a konvičky, džbán na ledový čaj či setík na fondue), ale radost ji uděláte i fotorámečkem. Nahrajete-li do něj společné fotky, rázem se z něj stane dárek ryze osobního charakteru. Chcete-li jít ještě dál (a jedná-li se o opravdu blízkou přítelkyni), pořiďte ji luxusního společníka na osamělé večery. Známá luxusní erotická hračka NEA připomíná svým hlazeným povrchem porcelán a nemusíte se tak bát trapné situace při rozbalování dárků.

Pro něj

Sehnat stylový dárek pro ženy je sice mnohem jednodušší, ale dáte-li si s výběrem na čas, určitě narazíte i na něco, z čeho bude skákat dva metry do vzduchu i on. S praktickými věcmi u něj obdiv nesklidíte. Ukažte mu, že i vy máte smysl pro humor a víte, co se mu líbí. Zabalte mu pod stromeček pivní džbán s pípou nebo jiný pivní dárek nebo metr plný legendárních piv Duff (sleduje přece Simpsonovi, ne?). Máte-li doma spíše kutila než Homera, mohl by se mu hodit mobilní telefon ALIGATOR R5, který je pro pracanty jako dělaný. Takový dárek se bude hodit i vám – váš partner se již nebude moct vymlouvat, že nemohl v práci odpovědět na hovor...Mezi neméně oblíbené dárečky patří i hledač klíčů (ušetříte mu ráno spoustu času), špionážní pero se skrytou kamerou nebo hrnek v provedení alá kopací míč.

Doufáme, že jsme vás dostatečně inspirovali a napřesrok nebudete mít s výběrem dárků takové starosti, jako letos. Přejeme vám veselé Vánoce!

Publikováno: 24. 12. 2012

Kategorie: Dárky

Autor: Adam

Tagy: dárky pro muže | nejlepší dárek | stylové dárky pro ženy