Nudí vás klasická dovolená u moře? Vydejte se za poznáním!

Omrzela vás klasická dovolená, kterou strávíte monotónní činností na jednom místě a domů si místo skutečných zážitků přivezete jen rozpačité pocity, zda jste zbytečně nevyhodili spoustu peněz? Udělejte to letos jinak a vydejte se vstříc poznání a dobrodružství. Dejte vale nudě a dopřejte si některý ze stále populárnějších poznávacích zájezdů. Prozkoumali jsme pro vás nabídku cestovky Redok a vybrali pro vás ty nejzajímavější. Tady je máte.

Poznávací zájezdy po Evropě

Poznávací zájezdy v rámci Evropy jsou skvělým důkazem toho, že si spoustu zážitků přivezeme i z destinací, které nevoní exotikou. Mezi nejzajímavější lokality patří Vídeň, která je pravým rájem pro milovníky umění a historie, ovšem neméně atraktivní je i italská kolébka renesance – Toskánsko. I zde narazíte na kulturu a umění na každém kroku a navíc si vylepšíte náladu oblíbeným toskánským vínem. Neméně působivá je i procházka kolem Eiffelovy věže a prohlídka paláce Versailles v rámci poznávacích zájezdů ve Francii.

Dovolená pro dobrodruhy

Místní architekturu a k tomu nádherné přírodní scenérie můžete obdivovat i na druhém konci světa. Chcete-li poznat odlišnou kulturu, vydejte se za poznáním do Malajsie. Ať už se vydáte do města Kuala Lumpur, ve kterém narazíte na směsici hned několika kultur nebo na zdejší ostrovy Penang a Langkawi, vždy se setkáte s přívětivostí místních obyvatel a nezaměnitelnou atmosférou. Tou se chlubí i Brazílie, která je typická svými karnevaly, nádhernými plážemi a panenskou přírodou. Mezi nejnavštěvovanější přírodní atrakce bezesporu patří vodopády Iguacu, na které byste během návštěvy rozhodně neměli zapomenout.

Ani tím ovšem nabídka poznávacích nájezdů, které jsou momentálně v nabídce CK REDOK, nekončí. Vyberte si ten „svůj“ a přivezte si z něj hromadu zážitků, na které budete vzpomínat celý život. Najdete je na http://www.redok.cz/. Spolehněte se na mnohaleté zkušenosti a perfektní zákaznický servis, díky kterému si dovolenou užijete naplno.