Dokonalé (gelové) nehty, které vám bude každý závidět

Dorazila jste od kadeřníka, který vám vykouzlil trendy účes, před zrcadlem si zkoušíte nový, skvěle padnoucí outfit, ale stále máte pocit, že vám k dokonalému vzhledu něco chybí? V make-upu chyba není, ten je perfektní... A co vaše nehty? Nejsou polámané, příliš jemné nebo dokonce okousané? V tom případě máte nejvyšší čas na změnu, protože pravá dáma nikdy nejde do společnosti s neupravenými nehtíky! A protože se nespokojíte s jejich přirozeným vzhledem (nic proti přirozenosti, ale vy přece chcete zazářit!), máme pro vás super tip. Vymodelujte si dokonalé gelovky, které vám budou kamarádky skrytě závidět!

U BeWoman nakupují i profesionálové

Proč utrácet spoustu peněz v nehtovém studiu, jehož návštěva vám navíc spolkne spoustu času? Dojíždění na druhou stranu města, čekání, než se dostanete na řadu... To není nic pro vás a není nic jednoduššího, než si pořídit vlastní sadu na gelové nehty. Vašim odrazovým můstkem se může stát specializovaný e-shop, ve kterém se ženete vše, co budete k modeláži gelových nehtů svépomocí potřebovat. Nehtová kosmetika BeWoman vás překvapí bezkonkurenčním poměrem ceny a kvality a využívá se i v profesionálních kosmetických salonech.

Co obsahuje kompletní sada na gelové nehty?

V e-shopu seženete vše od olejíčků, tipů, laků, kompletních sad na nehty, brusek, UV lamp... až po norkové řasy či vybavení kosmetických salonů. Zůstaňme však u pomůcek, které budete potřebovat k modeláži gelových nehtů – sada na gelové nehty obsahuje vysoce kvalitní UV gely, které zaručí dokonalé ztvrdnutí, neméně kvalitní tipy, které se nelámou, nepraskají a neodchlipují. A samozřejmě nezbytnou profesionální UV lampu s časovačem, sušičkou nehtů a automatickým startem. Součástí sady je také sada štětců, lepidlo, ozdoby a spousta dalších pomůcek, bez kterých se neobejdete.

Jak modelovat gelové nehty? To vám prozradí návod!

Ale jak vlastně na modeláž nehtů svépomocí? Co když to sama nezvládnete? Nemějte strach, k sadě na gelové nehty totiž dostanete podrobný návod, díky kterému vše hravě zvládnete. Chce to trochu cviku a zanedlouho se vám podaří vykouzlit nehty, které vás jen tak neomrzí. A pokud přece jen ano, vymodelujete si jiné!

Publikováno: 14. 05. 2014

Kategorie: Kosmetika

Autor: Adam

Tagy: gelové nehty | nehtová kosmetika | norkové řasy | sada na gelové nehty