Naučte se konečně pořádně anglicky

Angličtinu do nás ve školních lavicích hustili tolik let, ale přesto ji málokdo umí pořádně. Znáte také ten trapný pocit, když se snažíte v zahraničí něco domluvit, jenomže nedokážete souvisle poskládat jedinou větu? Dělají vám problém anglické texty? Je nejvyšší čas přihlásit se na jazykový kurz a konečně se anglicky naučit pořádně.

Férová jazykovka? Přece Britannika

Přemýšlíte, která jazyková škola Praha pro vás bude nejlepší? Ta, která má ke svým studentům férový přístup. O ten se úspěšně snaží jazyková škola Britannika. Nemůžete se dostavit na hodinu? Když se předem omluvíte, můžete si zdarma vybrat náhradní termín. Nepřijdete tak o výuku ani o peníze. Zdají se vám jazykové učebnice příliš drahé? Nekupujte je, půjčte si je za drobný poplatek ve škole.

Skupinově i individuálně

Jazyková škola Praha 2 nabízí jak skupinové, tak individuální kurzy. Obě varianty mají něco do sebe. Intenzivnější výuky se vám samozřejmě dostane na individuálním kurzu, ale účast na něm chce pořádný kus odvahy. Na skupinové lekce dochází maximálně 8-10 studentů. Takový pocit vám umožní cítit se bezpečně, zároveň si však lektor zvládne udělat obrázek o vašich dovednostech i slabinách a dokáže sledovat vaše pokroky.

Nejlépe se jazyk učí v cizině

Je známý fakt, že cizí jazyk se nejlépe učí komunikací s rodilými mluvčími. Proto lekce v jazykových školách vedou zahraniční lektoři, rodilí mluvčí. Jazykové školy také zprostředkovávají pobytové kurzy v zahraničí. Takové kurzy spojují příjemné s užitečným: poznávání nových míst a zdokonalování cizího jazyka. Každý den je čas určený pro výuku i pro odpočinek a výlety. Kurzů se účastní lidé z různých zemí, proto budete muset mluvit anglicky i se svými spolužáky. A jak vypadá ubytování? Buď si vás „adoptuje“ hostitelská rodina, nebo zůstanete ve školním apartmánu. Tak jako tak nebudou vaši spolubydlící mluvit česky. Ani si nebudete uvědomovat, jak moc se vaše angličtina zlepšuje.

Publikováno: 15. 07. 2019

Kategorie: Vzdělání

Autor: Adam