Domů » Chcete být na podzim in? Udělejte si radost stylovou hoodie s vtipným potiskem!
Móda

Chcete být na podzim in? Udělejte si radost stylovou hoodie s vtipným potiskem!

Podzim je tady, což pro nás dámy znamená jediné. Je na čase rozšířit šatník o pár nových kousků. Dnes ale zapomeňte na elegantní sáčka a inspirujte se ve fotogalerii vychytaných hoodie. Nevíte, oč kráčí? Ale no tak, i vy jistě máte alespoň jednu mikinu s kapucí neboli hoodie!

Mikiny s kapucí jsou cool. Můžete je nosit po doma, na odpolední jogging v parku nebe třeba do práce. Jsou neskutečně pohodlné a jako stvořené do chladnějších měsíců. A jestlipak víte, že se vyrábí téměř sto let minulého století? Termín „hoodie“ sice vznikl až na počátku 90. let, nicméně v New Yorku je nosili dělníci pracující v chladnějším prostředí již ve 30. letech. Opravdový boom však nastal až společně s rozmachem hiphopové kultury.

Vraťme se však k tomu podstatnému. Jak by mohla vaše nová mikina vypadat?

1. Ukažte , že jste kočka. Mňááu!

Tohle není obyčejná kýčovitá kočička, ale pořádná „hipster“ míca. Pokud nesnášíte rutinu a nudu, pak by vám tenhle kousek rozhodně neměl chybět. Ukažte příznivcům mainstreamu, že pěkná mikina nemusí vypadat jako tisíce ostatních. Tahle nemá chybu.

hipsterD-322x399

2. Miluju pixely

Jste „IT girl“ nebo zapálený geek, který miluje svůj počítač a během probdělých nocí paří hry nebo dokonce programuje? Tato mikina evidentně paroduje notoricky známé „I LOVE NY“, ale cílí na nejmenší prvek bitmapové grafiky – pixel. Bude se vám hodit i v případě, že máte spadeno na pěkného ajťáka.

i-love-pixels-damska-322x399

3. Kdo má něco proti černé, ať si…

Tohle sice není hoodie, ale i mikiny bez kapuce jsou boží. Jste-li terčem drbů kvůli vaší lásce k černé barvě, vysvětlete ostatním, že přesedláte na jinou, až někdo vymyslí tmavší odstín. Tohle je vzdor na druhou. Pro rebelky jako stvořené…

blackD-322x399

Líbí se vám? Tyto a další povedené mikiny s vtipným potiskem seženete v e-shopu hoodie.cz. A spoustu dalších motivů, které o vás vypoví více než tisíce slov.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!