Domů » Nová zelená úsporám je tady, vyměňte okna za plastová
Bydlení

Nová zelená úsporám je tady, vyměňte okna za plastová

Také vám už došla trpělivost a rozhodli jste se skoncovat s horentními částkami za teplo? Výdaje za plyn nebo elektřinu, které využíváme k vytápění, podle statistik tvoří nejvýznamnější složku domácího rozpočtu a čím dříve učiníte všechna opatření, která povedou ke snížení energetické spotřeby domácnosti, tím více ušetříte. Mezi ta nejvýznamnější patří zateplení fasády a střechy, ale také výměna starých okenic za moderní plastová okna. A budete-li mít štěstí, podaří se vám ne ně uplatnit dotaci.

Vzpomínáte si ještě na státní program na podporu snížení energetické náročnosti, který nesl název Zelená úsporám? Letos je tady znovu a od 13. června 2013 můžete opět požádat o dotaci. Třeba zrovna na zmíněná plastová okna a spojit tak příjemné s užitečným. Mezi podmínky však patří i to, že okna musí pocházet od schváleného odborného dodavatele. Tedy toho, jehož výrobky splňují ta nejpřísnější kritéria. Pokud o žádném nevíte, vsaďte na českou společnost DAFE-PLAST, která má s výrobou plastových oken bohaté zkušenosti. Vyrábí je více než 20 let a realizovala zakázky pro tisíce domácností. Zárukou kvality jsou mimo jiné i profily REHAU a kování ROTO.

Vyberte si některou z mnoha variant profilů a skel a dopřejte svému bydlení slušivá okna, díky kterým již nebudete topit pánu bohu do oken. DAFE-PLAST mimo jiné vyrábí také populární zimní zahrady, které významně rozšíří obytnou plochu a kromě estetické funkce dokáží v průběhu zimních měsíců akumulovat teplo. Cenovou kalkulaci a další užitečné informace o programu Nová zelená úsporám a produktech od DAFE-PLAST najdete na webu www.dafe.cz.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!