Jak okořenit milostný život? Vyzkoušejte erotické pomůcky!

Nuda v posteli může vyústit v rychlý konec vztahu. Nevěříte? I vy pravděpodobně máte kamarádku, která se s partnerem rozešla kvůli tomu, že jim to neklapalo v posteli. Podobný osud by mohl potkat i vás. Intimita je pro naprostou většinu lidí velmi důležitá a podle odborníků hraje významnou roli na celkovém zdraví organismu. Statistiky bohužel hovoří o pravém opaku. Až třetina populace údajně trpí nedostatkem sexu a více než polovina by neodmítla nabídku častějších hrátek. Ale co když zkrátka nevíte, jak protějšek a potažmo i sebe správně naladit? Udělejte si výlet do hračkářství pro dospělé a pořiďte si pár pomůcek.

Základní výbava aneb vibrátor a dildo

Pokud jste nikdy žádné erotické pomůcky nepoužívala a chováte k nim přirozený respekt, nezačínejte extrémy a zaměřte se na sortiment hraček, které dnes neurazí snad ani zapřisáhlého puritána. Na mysli máme vibrátory a dilda. Jaký je mezi nimi rozdíl? Vibrátor i dildo suplují penis, ovšem s tím rozdílem, že první zmíněná pomůcka vibruje a nabízí různé režimy masáže. Součástí dilda je obvykle přísavka, díky které ho snadno připevníte k podlaze. A pozor, abyste neměla výběr tak jednoduchý, každý lepší sexshop vám nabídne široké spektrum velikostí, rozmanité materiály i tvary. Zároveň se nezapomeňte informovat, zda je daná pomůcka určena ke stimulaci klitorisu a vagíny, nebo análního otvoru.

Nechcete se držet při zemi? Nemusíte...

Jakmile proniknete do tajů sexu okořeněného erotickými pomůckami, začnete hledat další. A proč taky ne, vždyť se díky nim skvěle uvolníte a užijete si hrátky jako nikdy předtím. Pořiďte partnerovi umělou vagínu či vakuovou pumpu pro prokrvení – a sobě třeba něco speciálního jako vibrační masážní hlavici nebo šukací stroj. Možností, jak se v ložnici pořádně pobavit, je nespočet a určitě brzy přijdete na to, jaké sexuální hračky vyhovují právě vám. Nebojte se experimentovat, žijeme v době, kdy nevšední potěšení a netušené zážitky nejsou tabu!

Publikováno: 05. 08. 2020

Kategorie: Zábava a volný čas

Autor: Adam