Domů » Nezapomenutelný vánoční dárek nemusí být drahý
Dárky

Nezapomenutelný vánoční dárek nemusí být drahý

Pohltila vás vánoční atmosféra a s ní spjaté nakupování dárků? Nebude to trvat dlouho a opět usednete ke štědrovečerní tabuli a budete se těšit z toho, že jste se opět sešla s lidmi, na kterých vám opravdu záleží. Chcete-li jim tento rok udělat obrovskou radost a nadělit něco, na co jen tak nezapomenou, máme pro vás perfektní tip. Objevili jsme místo, kde nachytáte spoustu krásných dárečků za neodolatelné ceny. Jak by se vám líbilo nakupovat z pohodlí domova a nemuset se mačkat v přeplněných nákupních centrech? Vyzkoušejte slevový portál Amplion.cz, který provozuje Centrum.cz a přestaňte řešit rozpočet. Slevy ve výši desítek procent vás utvrdí v tom, že krásné dárky nemusí stát majlant!

Předpokládáme, že prioritou pro vás bude dárek pro partnera a právě ty jsme pro vás podrobně prozkoumali. Pokud máte doma dobrodruha, který vyhledává adrenalin a nevšední zážitky, máte vyhráno. Adrenalinovými dárky se to na Amplionu jenom hemží – stačí si vybrat. Inspirujte se přehledem těch nejzajímavějších.

Adrenalinová střelba se skutečnou zbraní – dopřejte mu pocit, že i on může být jako James Bond nebo jiný oblíbený akční hrdina. Tříhodinová střelba pod vedením profesionála ho utvrdí v tom, že vám na něm opravdu záleží!

Jízda v Subaru WRX – šest kol na profesionální reallycrossové trati a burácení výkonného motoru legendárního vozu. Splňte mu sen, o kterém si nechává zdát už od útlého dětství – romantická večeře při svíčkách na sebe nenechá dlouho čekat…

Zážitkový let s řízením na zkoušku – většina můžu si chce vyzkoušet nejen roli automobilového závodníka, ale také pilota. A vy mu to samozřejmě splníte. Za 20 minut ve sportovním letounu Cessna vám snese modré z nebe!

Ani tím nabídka dárků nekončí. Pokud si váš partner na zážitky nepotrpí, vsaďte na HD kameru do auta nebo třeba plavky, kterými se proslavil Borat. Tak hurá nakupovat – letošní Vánoce budou opravdu veselé a šťastné!

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!