Domů » Nemáte miliony na luxusní automobil? Povozit se můžete i tak!
Zábava a volný čas

Nemáte miliony na luxusní automobil? Povozit se můžete i tak!

Za milovníky rychlých kol jsou sice obecně považováni spíše muži, ale stovkám koní pod kapotou a navrch pořádné dávce luxusu neodolá prakticky žádná žena. Projížďka vlajkovou lodí německé automobilky Porsche, modelem Panamara, patří k nezapomenutelným zážitkům, ovšem vraťme se na chvíli zpět do reality. Většina z nás si totiž automobil za několik milionů nemůže dovolit. Člověk s průměrným platem by si na základní verzi Panamery našetřil za deset let. A to za předpokladu, že by ho odkládal celý. Jak se tedy alespoň na chvilku dostat ke kormidlu některého z luxusních korábů, když se vám na účtě nepovalují miliony? Jednoduše, půjčte si ho!

Vyberte si vozidlo, o kterém tajně sníte

Sny jsou o toho, aby se plnily a pokud je tím vaším projížďka v Porsche nebo Audi R8, není nic jednoduššího než zamířit do nejlevnější pražské půjčovny luxusních aut, kterou provozuje společnost KNOKAR. Zmíněná Panamera může být „vaše“ již za 15 000 Kč na den, „er osmička“ dokonce za méně než 6 tisíc. Tím ovšem vozový park ani zdaleka nekončí. Neméně zajímavé jsou i další luxusní vozy jako je nadčasový Volkswagen Phaeton, legendární Hummer H3 nebo oblíbené BMW 730D.

Známé osobnosti jezdí v limuzínách. Staňte se jednou z nich!

KNOKAR má v záloze i limuzíny Lincoln Towncar. Znáte něco stylovějšího než přijet na svatbu nebo oslavu významného jubilea v luxusně vybaveném voze, kterému jeho délku závidí i jezevčík? Pokud se na řízení necítíte a chcete si alespoň pro jednou připadat jako celebrita, pronajměte si limuzínu u s řidičem… KNOKAR toho má skutečně spoustu co nabídnout a skutečně nezáleží na tom, zda si chcete na několik hodin vypůjčit rychlý sporťáček nebo se domluvit na operativním leasingu.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!