Shamballa 1024 - uvolněte se a unikněte stresu

Ačkoliv by se na první pohled mohlo zdát, že se nám v dnešní době žije mnohem jednodušeji, než před několika desítkami, či dokonce stovkami let, opak je pravdou. Můžeme sice používat spoustu moderní ch technlogií, které nám každodenní  život snadňují, ale na druhou stranu jsme vystaveni mnohem více stresovým faktorům. Ať už jde o pracovní nebo osobní život, náš organismus je neustále decimován okolními vlivy. Není divu, že stále více lidí podléhá stresu, depresím  a zdravotním problémům všeho druhu.

Shamballa – možné řešení

V minulosti se lidé mnohem více upínali na přírodní síly a různé druhy léčitelství. Ty jim v mnoha směrech pomáhaly a zbavovalyje všedních problémů a starostí.  Hledáte-li způsob, jak se naučit hospodařit s vlastní energií a dát svému životu rovnovhu, mohlo by se vám líbit duchovní učení shamballa. Shambala je unikátní multidimenzionální systém léčení zahrnující 1024 symbolů. Všechny jsou rozděleny do 4 stupňů po 25 symbolech. Během léčení se symboly předávají telepaticky a nemusíme si je pamatovat. U jiných učení, například reiki, s nimi pracujeme vědomě.

V čem konkrétně pomáhá Shamballa

Shamballa 1024 je terapie, která trvá pouhých patnáct minut. I za tu dobu vás však energie, kterou vím léčitel předá prostřednictvím symbolů, pomůže v léčbě fyzickch, ale také emocionálních a psychických problémů. Shamballa 1024 je, stejně jako reiki, terapií, kterou můžete provádě i sami se sebou, s jinámi lidmí nebo zvířaty. Pro některé je Shamballa 1024 zcela novým směrem, pro jiné jen dalším stupněm reiki. Podstatné však je jen to, že skutešně funguje a dokáže pomoci. Jste-li duchovnímu léčitelství otevření, ale o shamballe jste ještě nikdy neslyšeli, určitě vás zaujme svou komplexností. Více na shamballa-reiki.cz.

Publikováno: 07. 04. 2012

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: reiki | šambala | shamballa | shamballa 1024 | škola reiki