Nepromeškejte výprodej zimního oblečení ENVY a KILPI!

Pokud jste kvůli předvánočního shonu zapomněla sledovat kalendář, připomínáme, že včera oficiálně začala zima. Což znamená, že byste se měla uchýlit k revizi svého šatníku a co nejrychleji doplnit „zásoby“. Chcete-li následující mrazivé období přečkat v teple a navíc ostatním ukázat, že máte styl, vydejte se s námi na nákupy do internetového obchodu českého výrobce oblečení ENVY. Zajímá vás, proč byste měla strávit zimu právě s touto značkou? Důvodů je hned několik!

ENVY není obyčejné oblečení – snoubí funkčnost a design

Tuzemská značka ENVY je na trh od roku 1999, kdy se na pulty dostala první kolekce „ENVY FRESH IDEA“. Výrobce se specializuje na outdoorové a volnočasové oblečení, které vás nenechá „ve štychu“ v extrémních podmínkách, ale najdete u něj také outfity pro běžné nošení. V každém případě se můžete spolehnout na špičkovou kvalitu, inovativní technická řešení a v neposlední řadě osobitý design. Pokud jste ráda středem pozornost, máte šanci – dejte svému okolí najevo, že se v módě vyznáte a máte vytříbený vkus!

Dopřejte si super hadříky výrazně levněji!

Momentálně navíc probíhá neodolatelná akce 2+1 zdarma (od 4.12 . do 27.12.), kdy dostanete nejlevnější kus ze tří vybraných modelů zdarma. A i to je pádný argument pro nákup na shop.envy.cz. Za zmínku stojí také výprodej, v rámci kterého lze získat dámské a pánské zimní bundy s obrovskou slevou. Slevy se vztahují také na pánské a dámské lyžařské bundy a další sortiment. Máte šanci výrazně ušetřit a přesto nedělat kompromisy vůči kvalitě! A když už budete nakupovat, nezapomeňte si prohlédnout pánské a dámské lyžařské kalhoty – bez nich by váš lyžařský outfit nemohl být úplný.

ENVY se mění na KILPY

Výše zmíněná akce se vztahuje také na oblečení KILPY. O co jde a jak souvisí s ENVY? KILPY znamená finsky „štít“ a v podstatě jde o dokonalejšího nástupce, který má ještě lepší vlastnosti. KILPY vás spolehlivě ochrání před mrazem ve městě, na horách a když na to přijde, tak i při výpravě na Severní pól.

Publikováno: 23. 12. 2014

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: výprodej envy