Nenechte ho tahat osobní věci v igelitce a pořiďte mu stylovou tašku!

Blíží se jeho narozeniny nebo mu jen chcete udělat radost, ale nejste si jistá, co by ho potěšilo? I muži milují praktické a stylové věci a tip na jeden takový dárek vám dnes prozradíme. Nejdříve si však položte otázku. Kde schovává mobilní telefon, peněženku, důležité dokumenty či osobní diář? Nosí-li většinu ze zmiňovaných věci po kapsách, máte vyhráno. Darujte mu kvalitní aktovku, která mu poslouží nejen jako „přepravka“, ale zároveň módní doplněk!

Spousta mužů nedá bez aktovky nebo tašky přes rameno ani ránu. Pokud ji ten váš ještě nemá, pořiďte mu ji. Upotřebí ji nejen v zaměstnání a brzy si na ni zvykne natolik, že bez ní neudělá ani krok. K výběru té správné ovšem budete muset přistoupit trochu jinak, než jste u nákupu podobných doplňků zvyklá. Uvědomte si, že pánská brašna není kabelka a na módní výstřelky zde není místo.

Jistě, i taška by měla podléhat posledním trendům a rozhodně by neměla vypadat, jako by mu ji někdo poslal časoprostorem jako suvenýr po minulém režimu. Suma sumárum, správná pánská aktovka je moderní, ale zároveň decentní.

Neméně důležitý je i výběr vhodného materiálu. Váš partner bude aktovku používat každý den a proto se vyplatí vsadit na kvalitu. Zboží od asijských trhovců proto raději vynechejte a zaměřte se na sortiment, který mu nějakou dobu vydrží. Muži se ke svým věcem nechovají tak ohleduplně a počítejte s tím, že brašna projde zatěžkávací zkouškou. Na druhou stranu se nemusíte bát, že s omezeným rozpočtem neseženete kvalitní kousek.

Kvalitu, styl a eleganci za rozumnou cenu najdete u českého výrobce Yark, který nabízí široký sortiment pánských tašek všech velikostí. Jsou vyrobeny z odolné eko kůže, která je na první pohled od zvířecí k nerozeznání. Téměř každá taška přes rameno je navíc doplněna koženými prvky, které z ní dělají šmrncovní záležitost. Prohlédnout si je můžete třeba hned v e-shopu panske-aktovky.cz. Nezapomeňte nám dát vědět, jestli jste mu dárkem udělala radost! Foto: panske-aktovky.cz

Publikováno: 03. 06. 2013

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: pánské aktovky | pánské tašky | taška přes rameno