Domů » Chcete mít krásné a zdravé zuby? Víme, která pražská stomatologická ordinace je nejlepší!
Zdraví

Chcete mít krásné a zdravé zuby? Víme, která pražská stomatologická ordinace je nejlepší!

Lékařská ordinace rozhodně nepatří mezi místa, která bychom navštěvovali rádi a tím spíš tu, ve které usedáme do zubařského křesla. Možná jste se svému zubaři úspěšně vyhýbala a neřešila ani preventivní prohlídky. Jenomže zuby se většinou „ozvou“ ve chvíli, kdy to vůbec nečekáme a není nic horšího, než zjištění, že stomatolog vaši kartu vyřadil. Otázkou je, kde hledat zubaře, když jich je jako šafránu a většina z nich nepřibírá nové pacienty? Máte štěstí, zubař Mazur & Pšeničný vás ve své zbrusu nové ordinaci rád uvidí.

Stomatologická ordinace se dostala do širšího povědomí především díky velmi kvalitním implantátům. Mazur & Pšeničný – zubní implantáty Praha svých pacientům aplikuje zubní implantáty švýcarské firmy Straumann, které se vyrábí z ušlechtilého titanu. Jde o jednoho z nejrenomovanějších výrobců a pokud jste přišla o zub, nebo snad dokonce celý chrup, dostane se vám prvotřídní náhrady.

Keramické fazetyParodontologie Praha se chlubí nejen moderně vybavenou klinikou, ale také letitými zkušenostmi a velmi citlivým přístupem k pacientům. A právě ten patří v oboru stomatologie mezi obrovské výhody. Individuální přístup zubaře je přeci jen mnohem příjemnější, než péče stomatologa, pro kterého je pacient jen dalším v řadě. Zubní lékař na Praze 2 navíc využívá operační mikroskop, který výrazně zvyšuje pravděpodobnost úspěšného ošetření. Mikroskopická stomatologie posouvá ošetření na další úroveň, protože má stomatolog detailní přehled o prováděném zákroku. Díky mikrochirurgii je mimo jiné efektivnější také léčba paradentózy a lze úspěšně obnovit tkáň, kterou zničil zánět.

Ale to jsme již trochu odbočili. Vás v prvé řadě čeká vstupní preventivní vyšetření, v rámci kterého stomatolog získá informace o aktuálním stavu vašeho chrupu. Na následné konzultaci se dozvíte vše potřebné a v případě potřeby společně naplánujete další ošetření.

Zubní klinika Mazur & Pšeničný změní vaše představy o pobytu v zubařském křesle. Na preventivní prohlídky se sice těšit nebudete, ale přestanete se jich bát a vyhýbat se jim. Možná se do ordinace vydáte i na bělení zubů – rutinní estetický zákrok, díky kterému se budete opět ráda usmívat na své okolí. Chcete se dozvědět více? Další informace najdete na www.mazur.cz.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!