Domů » Samoopalovací sprej pro krásu i v zimě
Kosmetika

Samoopalovací sprej pro krásu i v zimě

Chystáte se teď v zimě utéct před chladem někam na jih? Do míst, kde se teploty nijak výrazně nesnížily a sluníčko tam svítí ostošest? Tak to máte štěstí a určitě vám to všichni přátelé závidí. Celé dny budete polehávat na sluníčku a chytat bronz. Vrátíte se domů a kamarádky závistí puknou. Vaše krásně opálená pleť bude přitahovat pohledy mužů i žen.

My ostatní, co takové štěstí nemáme a zimu prožijeme doma, kdy sluníčko téměř nevyleze a celé dny jsou podmračené, temné a krátké, můžeme tak akorát zkontrolovat finance a vyrazit sem tam do solária. Levné to sice není, taky musíme obětovat nějaký ten čas, ale co by člověk neudělal pro to, aby se i bez dovolené v jižních krajích blýskl opálenou kůží.

Ale ať už investujete do nadstandardní dovolené anebo do drahých kosmetických salonů a solárií, určitě to zatřepe vaším rozpočtem. A přitom jedno chytré řešení by se našlo. Co třeba vyzkoušet samoopalovací sprej? Nemusíte na něj šetřit několik měsíců, dokonce nemusíte ani trávit půl dne v salonech. Tento bronzer budete mít doma a použít ho můžete, kdykoli to bude potřeba. V pohodlí domova, rychle a kvalitně nanesením samoopalovacího spreje dosáhnete přirozeného jemného opálení. Přípravek se prodává v moderním designu a jeho velikost dovoluje mít jej neustále u sebe, třeba v kabelce. Jeho předností je současně i hydratace pleti. Hydratace je velice důležitá při správné péči o pokožku – jak ví jistě každá moderní žena. Samoopalovací sprej tedy nepůsobí pouze jako estetický prostředek, ale zároveň pečuje o zdraví pokožky.

S vhodnou náplní je produkt určen i pro muže, takže se může stát skvělým dárkem třeba k Vánocům.

Výrobky YVY® PURE BRONZER lze zakoupit na eshopu „YVYCOM.COM [íví]“.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!