Fotbalový dres - dárek, který mu udělá ohromnou radost

Tipů na dárků pro něho není nikdy dost. Pokud jste již vyčerpala všechny naše předchozí nápady a marně přemýšlíte, čím mu uděláte radost příště, máme pro vás dobrou zprávu. Našli jsme pro vás něco, čím mu uděláte mnohem větší radost než hrníčkem s vaší fotografií a dokonce sadou značkových doutníků. Ovšem za předpokladu, že nedá dopustit na fotbal...

Máte-li doma sportovního fanouška, který nevynechá jediný přenos Premier league, stejně jako zápasy fotbalové župy, darujte mu fotbalový dres na míru. Fotbalové dresy světoznámých klubů jsou sice neméně atraktivní, ale vlastní design je vlastní design.

Nechcete-li si utrhnout ostudu a zároveň mu věnovat dres, který váš milovaný využije i v praxi (rozumějte „důležitém“ zápase s kamarády nebo spolupracovníky z firmy, kvůli kterého nemůže na rodinnou oslavu), obraťte se na firmu DDsport, která se výrobě dresů na zakázku věnuje téměř dvacet let.

Dresy na fotbal se vyrábí z kvalitních materiálů a jsou odolné, prodyšné a pohodlné. Důmyslný střih, který je výsledkem spolupráce s profesionálními sportovními kluby, nijak nebrání v pohybu a hráč se tak může stoprocentně soustředit na hru. Volba designu je na vás a můžete si ho navrhnout sami, nebo si vybrat některý z obsáhlé galerie již vyrobených dresů.

K dresu samozřejmě nesmí chybět ani trenýrky a štulpny, které si můžete objednat i samostatně. Pokud se chcete přesvědčit o kvalitě materiálů, můžete si před výrobou zažádat o vzorník. A budete-li mu chtít udělat ještě větší radost, objednejte si dres i pro sebe a své děti a vydejte se s ním fandit na příští fotbalový zápas. Dáte mu tím najevo, že vám na něm skutečně záleží. A těch devadesát minut nějak přetrpíte... :-)

Foto: sxc.hu

Publikováno: 02. 07. 2013

Kategorie: Dárky

Autor: Adam

Tagy: dresy na fotbal | fotbalové dresy | fotbalové dresy na míru