Domů » Na dovolenou karavanem
Cestování a dovolená

Na dovolenou karavanem

Také byste si přáli letošní léto prožít tak trochu jinak než loni a předloni? Dejte vale klasickým pobytovým zájezdům, na kterých se budete nudit již v polovině pobytu a podívejte se hned na několik zajímavých míst najednou! Pamatujete si ještě, jaký způsob cestování preferovaly minulé generace? Kdysi populární karavany jsou v posledních letech v kurzu jako nikdy předtím a jak to tak vypadá, i letos budou půjčovny obytných vozů beznadějně prázdné.

Cestovní kancelář nebo karavan?

Jistě, dovolená s cestovkou má něco do sebe. Nemusíme se o nic starat a necháme se dopravit až na místo. U all-inclusive odpadá i vaření a můžeme se tak celé dny věnovat lenošení nebo průzkumu okolních atrakcí. Legrace končí v momentě, kdy zjistíme, že všechny slibované zajímavosti nejsou tak blízko, jako jsme si původně mysleli. Jedinou možností bývá pronájem vozidla, případně cestování místní dopravou. Taková dovolená může být pěkně otravná a nezbývá, než ji nějak „doklepat“ a napřesrok si dát s výběrem cílové destinace více záležet. Jenomže nic z toho by se nepřihodilo, kdybyste byli mobilní. A právě v tom má pronájem obytných vozů navrch.

Cestujte ve velkém stylu

Chcete-li prožít dovolenou podle svých představ a neomezovat se programem cestovní kanceláře nebo dispozicemi jediné lokality, vsaďte na karavan. Díky obytnému vozu můžete obrazit mnohem více atraktivních lokalit a jakmile se začnete nudit, sešlápnete plynový pedál až na podlahu a vyrazíte za lepším. Moderní obytné vozy jsou navíc velmi komfortní a přežijete v nich i velmi dlouhou cestu. Jedinou nevýhodou je poměrně vysoká cena výpůjčky, ale jakmile náklady rozdělíte mezi všechny cestující, zjistíte, že cestujete velmi levně.

A která půjčovna karavanů stojí za to? Nemáte-li ve svém okolí nikoho, kdo by měl ve svém vozovém parku dostatečně vybavené vozidlo, vsaďte na půjčovnu od Jana Streichsbiera. Detailní informace najdete na webu pronajem-karavany.cz, ale abychom vás trochu navnadili, můžete se těšit na zánovní vozy Fiat McLouis Glamys 25G. Vozy mohou směle konkurovat vašemu bydlení a nechybí v nich lednice s mrazničkou, systém pro ohřev teplé vody, tříplotýnkový vařič, velká garáž, televize s DVD přehrávačem a spousta dalších maličkostí, které vám cestu maximálně zpříjemní. Půjčovna obytných vozů od Jana Streichsbiera by mohla být tím pravým odrazovým můstkem pro vaši letošní dovolenou!

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!