Vybíráme pánskou tašku: Seznamte se s jezevčíkem

Dostala jste zdánlivě banální úkol – vybrat pro svého partnera pánskou tašku, ale záhy jste zjistila, že se v daném sortimentu nevyznáte? S pánskými taškami je to troch jako s kabelkami, ale na druhou stranu je nezbytné zohlednit mužské potřeby a způsob využití. Naštěstí máte nás a my vám vaše dilema pomůžeme vyřešit. Jak tedy vybrat pánskou aktovku a na co si dát pozor?

Jak vybrat pánskou tašku/aktovku?

Sortiment pánských tašek sice není nekonečný jako nabídka kabelek, ale to neznamená, že není rozsáhlý. Naopak, k mání je nepřeberné množství typů, které se liší designem, velikostí, počtem kapes a dalšími atributy. Proto byste si měla v prvé řadě ujasnit, k čemu bude váš partner tašku využívat. Potřebuje spíše elegantní aktovku, anebo naopak robustní model, který vydrží i méně šetrné zacházení? Zároveň se snažte „vychytat“ jeho styl a vyhledat tašku, která mu sedne. Neméně důležitá je i volba materiálu. Zřejmě nejlepším řešením je kůže, nicméně počítejte s vysokou pořizovací cenou. Špatnou volbou není ani syntetická useň PVC, která na první pohled evokuje podobný dojem jako kožené tašky, ale je výrazně levnější.

Pánská taška jezevčík - praktické, kvalitní a levné řešení

A že se za pár stovek nedá sehnat praktická a přitom stylová pánská taška? Seznamte se s jezevčíkem – legendární aktovkou české výroby. Pánská taška jezevčík představuje nestárnoucí klasiku, která se těší značné oblibě již několik desítek let. Disponuje velkým vnitřním prostorem, který lze v případě potřeby zvětšit rozepnutím zipu umístěného uprostřed. Jezevčík vypadá na první pohled prakticky a taky takový je. Budoucí majitel tašky jistě ocení i dvě kapsy na drobnosti umístěné pod klopou. Na ní je i další uzavíratelná kapsička, která je jako stvořená na doklady. A konečně i malé kapsy na obou bocích, do nichž se vejdou doklady, mobil a další menší věci. Tašku je možné nosit za ucho nebo přes rameno – součástí je i řemen. Pánskou tašku model jezevčík seženete u specializovaného prodejce na www.panske-aktovky.cz.

Publikováno: 03. 10. 2015

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: pánská taška jezevčík