Na co musíte myslet při nakupování spodního prádla?

Spodní prádlo nejde vidět, tak proč ztrácet čas jeho výběrem? Stačí si přece pořídit pár pěkných kousků pro výjimečné příležitosti a je to... Přesně tak se řídí spousta žen, kterým nikdo nevysvětlil, že spodní prádlo patří mezi nejdůležitější položky v šatníku. Patříte-li mezi ně i vy, pak si dnešní manuál přečtěte hned dvakrát. Prozradíme vám, čím se při výběru dámského spodního prádla řídit, co čekat od různých typů kalhotek a samozřejmě přidáme i konkrétní tip na výhodný nákup!

Kvalita až na prvním místě

Kalhotky Moje-pradlo.czNa materiálu spodního prádla prý nezáleží a mnohem důležitější je, jak vypadá na pohled. Chyba! Materiál vašeho prádla by měl být maximálně komfortní a příjemný na dotek. Nebojte se plácnout přes kapsu, neboť kvalitní spodní prádlo vydrží mnohem déle a ve finále ušetříte nejen peníze, ale také čas. O tom, že kvalitní a atraktivní spodní prádlo není finančně nedostupné, se můžete přesvědčit v zavedeném e-shopu www.moje-pradlo.cz. Najdete zde široké spektrum dámského, ale také pánského spodního prádla od prověřených výrobců za skvělé ceny.

Jaký zvolit střih kalhotek?

Současný sortiment dámských kalhotek je neskutečně pestrý a každý ze střihů má své specifické (ne)výhody. Klasické kalhotky neboli bombarďáky – máte-li jistotu, že vás v nich neuvidí partner, směle do nich. Pohodlnější (a tak antisexy) spodní prádlo nenajdete. Kalhotky s vysokým střihem – co do pohodlnosti, nemají daleko od výše zmíněné klasiky, ale v případě vhodně zvolené barvy a materiálu mohou vypadat sexy. Navíc stahují bříško a tvarují zadeček. Není divu, že jde o nejpopulárnější střih vůbec. Kalhotky s nohavičkou – mladší ročníky, ale také starší štíhlé ženy je milují. Odhalují bříško a opticky rozšiřují boky. Tanga – nechcete, aby byly pod vaší róbou vidět okraje prádla? Vsaďte na tanga, která mají místo zadní části tenký proužek. Dejte si však pozor, mají tendenci vykukovat nad pasem, na což může vzbudit rozporuplné reakce okolí. A ani tím sortiment dámského spodního prádla nekončí, oblibě se těší také dámské trenýrky či boxerky a další střihy.

Jakou zvolit barvu?

Barva spodního prádla je kapitola sama pro sebe. Prádélko by mělo být sladěno s vašimi vlasy, odpovídat stupni vašeho opálení, ale také příležitosti, ke které je určeno. Anebo se jednoduše zeptejte svého partnera, který vám jistě rád prozradí, v jakých barvách se mu líbíte nejvíce.

Publikováno: 16. 07. 2014

Kategorie: Móda

Autor: Adam