Multimediální tvorba: Konečně obor, který má budoucnost!

Máte ve svém blízkém okolí někoho, kdo si neví rady s výběrem střední školy? Hledáte tu „správnou“ instituci pro své děti? V tom případě je tento článek právě pro vás. Prozradíme vám, která střední škola připraví studenty na následující vysokoškolské studium i na přímé uplatnění na pracovním trhu. Studijní obor se slibnou budoucností se nazývá Multimediální tvorba a lze jej studovat na Soukromé střední škole cestovního ruchu ARCUS s.r.o. v Praze. Co studium obnáší a jaké má daný obor výhody? Jedním z „taháků“ oboru Multimediální tvorba je bezesporu fakt, že studenti nejsou povinni maturovat z matematiky. Což je dobrá zpráva pro každého, kdo si s matematikou příliš nerozumí a již nyní se státní maturity bojí.

Jak vypadá rozvrh studentů?

Na rozvrhu nechybí výpočetní technika, management multimediální tvorby v cestovním ruchu, marketing, dějiny výtvarné kultury, výtvarná tvorba, písmo a figurální kresba, prostorová tvorba, digitální fotografie a animace, tvorba a správa webových stránek, AutoCAD a další atraktivní oborové předměty.

Výuka, která žáky baví

Výuka v moderním pojetí je pro žáky velmi zajímavá. Kantoři používají Apple TV, iPady a další technologie. V průběhu studia si žáci vyzkouší i vedení skutečné firmy (CK ARCUS), a to za finanční odměnu. Studium je koncipováno s ohledem na důkladnou přípravu žáků pro uplatnění v praxi i pro navazující studium na VŠ nebo vyšší odborné škole. Studenti jsou vedeni k samostatnosti a kantoři k nim přistupují individuálně. Po absolvování školy mohou pracovat v oblasti multimediálních technologií, jako programátoři či pracovníci v oblasti tisku apod. Pokud vás studijní obor Multimediální tvorba zaujal, zamiřte na www.multimedialnitvorba.cz, kde najdete veškeré aktuální informace o studiu, vyučovaných předmětech a podmínkách přijetí.

Publikováno: 15. 03. 2016

Kategorie: Vzdělání

Autor: Adam

Tagy: multimediální tvorba | studium multimediální tvorby