Luxusní dámské spodní prádlo - jak ho vybrat, aby se partnerovi podlomila kolena?

Jak zdůraznit své ženské křivky a udělat tak radost sobě i partnerovi? Jednoduchý recept zní – pořiďte si dokonale padnoucí spodní prádlo. Pokud jste doposud nákupy oblečení, které není pod svrchními ošacením vidět, podceňovala, měla byste svůj přístup přehodnotit. Dáte-li si na výběru spodního prádla opravdu záležet, podaří se vám zakrýt „nedokonalosti“, které vám zbytečně snižují sebevědomí a v neposlední řadě se budete cítit mnohem pohodlněji. Nevíte-li, podle čeho se při výběru dámského prádla řídit, dejte na naše tipy!

Na materiálu záleží!

Buďte náročná a dejte vale průměrnosti. Luxusní dámské spodní prádlo vydrží by mělo na první pohled vzbuzovat pocit výjimečnosti. Nemusíte za něj utratit většinu těžce vydělaných peněz, ale stejně tak neváhejte investovat do kvality. Prádélko z kvalitního materiálu vydrží mnohem déle jako nové a je příjemné na dotek. Aneb není nic horšího, než když dojem z jinak vkusného prádla pokazí laciný materiál s aromatem tržnice. Luxusní dámské spodní prádlo

Prim hraje i střih

Většina žen nakupuje prádlo emotivně. Do zorného pole se dostane kousek, který modelce neskutečně sluší, ovšem pozor – vám padnout nemusí. Jak jsme již zmínili v úvodu, vaše nové prádlo by mělo zdůraznit vaše přednosti a postarat se o to, aby zůstalo skryto to, co nemá být vidět. Mezi nejčastější chyby patří například špatná velikost podprsenky (podle odborných studií nosí správnou velikost jen cca 20 % všech žen). A chcete-li skrýt větší bříško, které vám zůstalo po porodu, vezměte si do postele noční košilku.

Jak je to s barvou?

Důležité je samozřejmě také barevní sladění prádla. Přihlédněte k barvě svých vlasů, opálení i k situaci, pro kterou prádlo vybíráte. Rudá je velmi sexy, bílá symbolizuje nevinnost a černá zase provokativní. Trendy je také tělová barva, ve které se budete cítit přirozeně a svobodně. Růžovou zase vyjádříte touhu nechat se svádět a smysl k submisivitě. Vašim vodítkem se může stát tento článek o psychologii barev.

Tip na nákup

Tak co vy na to? Dostala jste chuť na malý nákup? V tom případě se poohlédněte v e-shopu s luxusním dámským prádlem Intimia.cz. Nabídka je neskutečně pestrá a ceny velmi lákavé. Oblíbený prodejce, který se chlubí 100% spokojeností zákazníků (dle recenzí na serveru Heureka.cz), vám s výběrem ochotně poradí. 2

Publikováno: 16. 07. 2014

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: dámské spodní prádlo luxusní | luxusní dámské spodní prádlo