Domů » Na plavky není nikdy brzy
Móda

Na plavky není nikdy brzy

Teploměry sice kolísají mezi velmi nízkými až nízkými teplotami, to ale neznamená, že bychom si nemohly koupit nové plavky už teď. V létě, jako když najdete a navíc – co když vás přítel překvapí nějakým last minute? Plavky z minulého roku mohou být po loňských vánočních svátcích poněkud těsnější a proto si raději pořiďte nové. V obchodních centrech je momentálně poněkud chudý výběr, proto se za nákupem vydejte na internet.

Velmi moderní jsou tankiny, které zakryjí problémové partie a vypadají velmi sexy. Pokud s vaší postavou nemáte sebemenší problém, pořiďte si klasické dvoudílné plavky, které odhalí vaše přednosti. Na internetu najdete široký sortiment moderních plavek, které vám padnou jako ulité. E-shopy nabízí i erotické spodní prádlo, noční košilky a další zboží, které oceníte nejen vy, ale také váš manžel/přítel/milenec. Dopřejte si luxusní prádýlko, ve kterém budete vypadat žhavě a udělejte si pěkný večer.

Připravte se na léto a doplňte si šatník o nové kousky. Nakupování spodního prádla přes internet je velmi pohodlná záležitost a navíc ušetříte. Internetové obchody se mohou pochlubit mnohem širším sortimentem, než obchodní centra. Oblíbené jsou také podprsenky s push up efektem. Push-upky potěší zejména ženy s povadlými a většími prsy. I ty mohou mít dokonalý dekolt, který přitáhne pozornost nejednoho muže.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!