Móda

Na plavky není nikdy brzy

Teploměry sice kolísají mezi velmi nízkými až nízkými teplotami, to ale neznamená, že bychom si nemohly koupit nové plavky už teď. V létě, jako když najdete a navíc – co když vás přítel překvapí nějakým last minute? Plavky z minulého roku mohou být po loňských vánočních svátcích poněkud těsnější a proto si raději pořiďte nové. V obchodních centrech je momentálně poněkud chudý výběr, proto se za nákupem vydejte na internet.

Velmi moderní jsou tankiny, které zakryjí problémové partie a vypadají velmi sexy. Pokud s vaší postavou nemáte sebemenší problém, pořiďte si klasické dvoudílné plavky, které odhalí vaše přednosti. Na internetu najdete široký sortiment moderních plavek, které vám padnou jako ulité. E-shopy nabízí i erotické spodní prádlo, noční košilky a další zboží, které oceníte nejen vy, ale také váš manžel/přítel/milenec. Dopřejte si luxusní prádýlko, ve kterém budete vypadat žhavě a udělejte si pěkný večer.

Připravte se na léto a doplňte si šatník o nové kousky. Nakupování spodního prádla přes internet je velmi pohodlná záležitost a navíc ušetříte. Internetové obchody se mohou pochlubit mnohem širším sortimentem, než obchodní centra. Oblíbené jsou také podprsenky s push up efektem. Push-upky potěší zejména ženy s povadlými a většími prsy. I ty mohou mít dokonalý dekolt, který přitáhne pozornost nejednoho muže.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!