Domů » Ledové království: Remake, který se stal fenoménem
Děti

Ledové království: Remake, který se stal fenoménem

Pohádky, které čerpají z klasických povídek světových autorů, se v posledních letech dělají poměrně často. Ale zdaleka ne všechny sklízí tak pozitivní kritiku jako Ledové království (v angl. Frozen). Americký hudebně fantastický film přišel do kin v roce 2013 a okamžitě se vryl do srdcí dětí i jejich rodičů. Těžko říct, zda režisérské duo Jennifer Lee a Chris Buck tušili, že vyhrají dva Oscary (za nejlepší originální píseň Let It Go a za nejlepší celovečerní film), Zlatý glóbus (opět za nejlepší celovečerní film) a další prestižní ceny. V každém případě vytvořili fenomén.

Příběh nebojácné princezny Anny, svérázného horala Kristoffa, roztomilého soba Svena, mluvícího sněhuláka Olafa a krásné princezny Elsy obletěl svět a oprášil pohádku Sněhová královna od Hanse Christiana Andersena. Napínavý děj, nejnovější 3D efekty, bravurně zpracované postavy a perfektně zvolený hudební podklad však nemohly vyústit jinak než v nejvýdělečnější film studia Walt Disney Pictures. Rozpočet 150 milionů amerických dolarů se vrátil i s úroky – tržby na celém světě činily 1,274 miliardy dolarů.

Přestože je popularita moderních pohádek pomíjivá a na většinu se velmi rychle zapomene, Ledové království se zařadilo po bok těch nejúspěšnějších. Děti se na snímek dívají pořád dokola, jakoby se ho nemohly nabažit. A pokojíčky zdobí figurky, dekorace a dětské povlečení s motivy Anny, Elsy a jejich kamarádů.

Kde seženete stylové dárky na motivy Ledového království?

Velkou radost udělá i povlečení Ledové království, které dá dítku pocit, že usíná společně se svými nejmilejšími hrdiny. Krásným dárkem však může být také dětská osuška Ledové království.

Povlečení Frozen, osušky a další krásné a kvalitní zboží s tématikou Ledového království i jiných pohádek seženete u známého prodejce RodinneBaleni.cz.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!