Kde uspořádat svatbu v Brně? Známe místo, které má styl!

Svatba je jedním z nejdůležitějších dní v životě každé ženy. Nemá cenu si nalhávat, že na tom, kde se událost uskuteční, v podstatě vůbec nezáleží. Záleží! Obřad a samozřejmě i následná hostina, která mimochodem tvoří podstatnou část svatebního dne, by měly být perfektní. Najít příhodné místo však není tak snadné, jak se na první pohled jeví. Kde akci uspořádat, má-li se konat v Brně? Chcete-li, abyste si na váš svatební den pamatovala vy i svatebčané, vsaďte na jedinečné vinné sklepy vyhlášeného penzionu Kovárna.

Svatba v kostele, hostina ve vinných sklepech

Každá Brno svatba začíná obřadem. Ten pro vás personál penzionu zajistí v sousední faře kostela Sv. Marie Troubsko. Až si s vaším partnerem řeknete ano, přesunete se na místo konání hostiny – do stylových klenutých vinných sklepů, kterým dominuje stěna z historických signovaných cihel a krb. Vskutku úžasné místo protkané romantickou atmosférou! Ve vinných sklepech můžete uspořádat svatební hostinu pro desítky svatebčanů. Kapacita jídelny činí 35 osob a sklepů 45 – 50 osob. V den svatby je penzion veřejnosti nepřístupný, takže se nemusíte bát, že by se v prostorách nacházely neznámé osoby. Hostinu si užijete jen vy a vaši hosté.

Nezatěžujte se tím, co za vás obstará někdo jiný

Personál penzionu Kovárna pro vás přichystá svatební hostinu na klíč. Zajistí dekorace i kompletní svatební servis s 4chodovým menu. Delikatesy si vychutnáte v prostředí jídelny s dobovými kachlovými kamny, které v kombinaci s dřevěnou podlahou a stropem dokreslují velmi příjemné prostředí. V rámci odpolední oslavy pak můžete poslouchat živou cimbálovou hudbu, a to až do pozdních hodin.

V penzionu se dá i přenocovat

Kromě krásného prostředí nabízí penzion ubytování pro 14 osob v 7 komfortních dvoulůžkových pokojích. Přijde vhod mimobrněnským hostům, kterým se po skončení hostiny nebe chtít přesouvat na větší vzdálenost domů. Chcete se o penzionu a službách dozvědět více? Informace i fotografie najdete na www.penzionvinarnabrno.cz.

Publikováno: 18. 03. 2018

Kategorie: Praktické rady

Autor: Adam

Tagy: brno svatba