Domů » Konec reklamních letáků ve schránkách
Slevy a nakupování

Konec reklamních letáků ve schránkách

Patříte k lidem, kteří se nenechají obalamutit reklamními akcemi supermarketů? Pokud jste na poštovní schránku umístili cedulku, která má brigádníky odradit od vhození letáku, udělali jste chybu. Na akčních cenách a slevách totiž skutečně můžete ušetřit a ulehčit tak křehkému domácímu rozpočtu, který za nedlouho ohrozí nedoplatky za energie a další vypečené složenky. Faktem je, že ne každého baví schraňování letáků a porovnávání, zda je pečivo levnější v Lidlu nebo Globusu. Díky portálu kupi.cz už nic takového dělat nebudete.

Vítejte v ráji akčních cen

Kupi.cz je poměrně nový web, který sdružuje slevy a akce ve všech známých obchodech a to nejen s potravinami. Najdete na něm i kategorie jako jsou drogerie, elektro, lékárny, nábytek, oblečení, obuv a sport. A jak vyhledávání slev funguje? Velmi jednoduše – na webu najdete aktuální akční letáky tak, jak je znáte v tištěné podobě. Můžete si je kdykoliv prohlédnou online a nebudete je muset hromadit doma. Další možností je hledat konkrétní produkt nebo výrobce přes fulltext nebo si projít jednotlivé kategorie. Slevy jsou seřazeny podle výhodnosti a u každého produktu najdete i graf s postupným vývojem ceny.

S kupi.cz vám žádná sleva neuteče

Perfektní funkcí, kterou ocení každý lovec akčních cen, je i emailový hlídač. Ten lze nastavit tak, aby vás v budoucnu upozornil na případné slevy vámi vybraného zboží. Za zmínku stojí i tvorba nákupního seznamu, kdy si jednotlivé produkty naskládáte do nákupního košíku a seznam si vytisknete nebo pošlete mailem.

Ani těmito vychytávkami ovšem výhody kupi.cz nekončí. Součástí webu je i magazín, ve kterém se pravidelně objevují zajímavé články. Přečíst si můžete o tom, jak má vypadat správná italská špageta, tipy na zdravější Vánoce či o rozdílech mezi čerstvým a rozmraženým masem…

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!