Vyzkoušejte 3 halloweenské masky, podle návodu vizážistky

Halloween připadá na poslední říjnový večer, a tak je nejvyšší čas se na něj připravit. Každý si tento svátek užívá po svém. Někteří dlabou dýně, další mají pouze strašidelnou výzdobu, ale opravdoví fanoušci během Halloweenu pořádají stylové večírky s kostýmy a dokonalým make-upem. Zapomeňte na nudné malůvky naznačující upíří zuby či netopýří křídla. Inspirujte se líčením přímo od make-up artistky a doplňte ho o barevné kontaktní čočky!

HALF GOLDEN-BLACK

Sexy look vhodný ke kostýmu, který obsahuje spíše černé úzké šaty či body s průstřihy. Nemusíte se bát většího výstřihu a zlatých doplňků.

Na pleť si nejdříve nanesete podkladovou bázi. Poté si pečlivě umyjte ruce aplikujete barevné čočky CRAZY LENS black, které pořídíte na alensa.cz. Začněte s líčením očí, jelikož se může stát, že vám poprašky ze stínů budou padat na tváře. Korektorem zamaskujte lehké nedostatky v očním okolí. Oční víčko poté vystínujte a použijte třpytky. “Aby zlaté třpytky, co nejlépe držely, doporučuji na začátek očního víčka aplikovat tenkou vrstvu lepidla na řasy.”, tak zní rada make-up artistky Kristýny Kubíčkové.

Dalším krokem je aplikace oblíbeného make-upu a konturování. Obočí upravte, jak jste zvyklá. Rty také nalíčíte jen napůl, a to na straně, kde se nachází černé oční stíny. Tam použijete černou rtěnku a do středu aplikujte zlaté třpytky, zbytek domalujte lehce červenou rtěnkou. Na ozdobu čela můžete použít oční linky.

ANDĚL - ĎÁBEL

Plán zněl jasně - něžný anděl s nespoutaným ďáblem v těle. Na pleť si nejdříve nanesete podkladovou bázi a poté aplikujte barevné čočky CRAZY LENS red z alensa.cz. Tu stranu obličeje nalíčíte černočervenými stíny. Na “andělskou” stranu nanesete zlaté třpytky a uděláte černé linky.

Také zde v líčení pokračujete aplikací oblíbeného make-upu, konturováním a úpravou obočí. Make-up artistka Kristýna Kubíčková na závěr použila červenou rtěnku, přidala černou rtěnku a použila falešnou tekutou krev.

ZOMBIE

V hlavní roli obvaz a bílá čočka. Pokud máte připravený kostým zombie, použijte bílou košili a černé sako. Můžete sáhnout také po starých bílých šatech, které vám nebude líto roztrhat či pokapat falešnou krví.

Na pleť si nejdříve nanesete podkladovou bázi a poté aplikujeme čočky CRAZY LENS white kontaktní čočku z Alensa.cz. Oční víčko nalíčíte černými třpytivými stíny a aplikujte falešnou krev. Pohrát si můžete s oční linkou, kterou můžete nalíčit silněji. S úpravou obočí si tady moc lámat hlavu nemusíte.

Rty namalujete červeně, například v odstínu bordó, a celý look doplníme obvazem s falešnou krví.

Tak už máte vybráno, který look bude hitem vašeho Halloweenu?

Barevné čočky CRAZY LENS a mnoho dalších zakoupíte na www.alensa.cz.

Publikováno: 31. 10. 2021

Kategorie: Kosmetika

Autor: Adam