Je libo kožené boty na míru? Vytvořte si vlastní obuv snadno a rychle!

Potrpíte si na kožené boty, ale nedaří se vám najít tu správnou barevnou kombinaci, která by korespondovala s vašim nejoblíbenějším outfitem? Díky Botovníku si můžete vytvořit vlastní! Prozradíme vám, jak unikátní služba českého prodejce obuvi funguje a proč se nákup vyplatí.

Zahrajte si na módní návrhářku

Dost bylo nudy a stereotypu. Botovník dává zákazníkům volné ruce. Pokud si nevyberete žádný z modelů v nabídce, navrhněte si v intuitivním editoru vlastní design. Český výrobce momentálně nabízí tři typy klasické kožené obuvi – nízkou, kotníkovou a teniskovou. Jedná se o stylové a velmi pohodlné volnočasové boty vhodné pro muže i ženy všech věkových kategorií. Obuv je k mání ve velikostech od 33 po 48, a to včetně polovičních velikostí. Zároveň si můžete zvolit optimální šířkovou skupinu, takže se nestane, že by vás botky tlačily nebo byly volné.

Nízké ceny a nyní slevová akce

Kožená obuv na míru není levná záležitost. Běžně za ni dáte kolem pěti tisíc korun. Botovník díky internetovému prodeji nabízí výrazně nižší ceny, které nyní umocňuje časově omezená slevová akce. Chcete-li mít moderní boty levněji než kdekoliv jinde, využijte slevový kupón na 300 Kč (najdete ho zde). Uplatníte ho při dokončování objednávky a sleva se vám okamžitě započítá.

Co když vám boty nebudou sedět?

Velkou výhodou kožené obuvi je její přizpůsobivost. Máte-li „běžný“ rozměr nohy, určitě vám boty padnou a nebudou vás tlačit. Na své si však přijdou také majitelé atypických chodidel – na webových stránkách Botovníku nechybí podrobný návod, jak chodidlo změřit a přidat míry do objednávky. Další možností je telefonicky kontaktovat zákaznickou podporu a požádat o radu. Tak na co ještě čekáte? Udělejte si radost obuví, kterou budete rádi nosit. Už žádné barevné kompromisy!

Publikováno: 01. 06. 2017

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: kožené boty na míru