Domů » Když bydlení chybí duše
Bydlení

Když bydlení chybí duše

Je to již nějaký ten pátek, co jste se nastěhovala do nového bydlení, ale stále vám připadá poněkud neútulné? Pokud jste již vyzkoušely všechny možné bytové dekorace, ale stále to není ono, měly byste se zaměřit na naprostý základ. Co z toho, že máte na stolech pěkné ubrusy, když vaše stěny zejí prázdnotou? Důležité jsou nejen pěkně vymalované stěny, ale také obrazy, které vašemu bytu dodají tu správnou atmosféru. Pokud si myslíte, že jsou obrazy dávno out, velmi se pletete.

Obrazy na zeď jsou naopak velmi populární záležitostí. Navíc se jedná o cenově dostupnou dekoraci, takže si ji budete moct dovolit i v případě, že vám po rekonstrukci bydlení příliš mnoho peněz nezbylo. Otázkou je, kde pěkné obrazy vzít? Obrazy na zeď koupíte nejen v obchodech s uměním či bytovými dekoracemi, ale samozřejmě i na internetu. Skvělým místem pro nákup je internetový obchod s obrazy dekorace-obrazy.cz.

Široký výběr obrazů zcela jistě upoutá každou z vás. Můžete si vybrat podle svého vkusu a celkového vzezření interiérů. V nabídce jsou obrazy jednodílné, které představují jakousi klasiku, ale také pětidílné, které se stanou nefalšovanou dominantou vaší stěny.

Finančně dostupné jsou zejména obrazy tisknuté na malířské plátno. Pokud však toužíte po nějakém tom originálu, ať už od českých či zahraničních autorů, i v tomto případě si přijdete na své. Máte totiž jedinečnou možnost koupit originály od českých i zahraničních autorů.

Obrazy vašim holým stěnám zaručeně prospějí. Hodí se nejen do obývacího pokoje, ale také na chodbu, do pracovny či dětského pokoje. Je třeba vybírat s rozumem a citem pro kompozici. Ne každý obraz totiž pasuje do každé místnosti.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!