Každá žena by měla mít luxusní kabelku!

Vaše milovaná kabelka se doslova rozpadá ve švech a vy ji budete muset vyměnit za jinou? Neberte to tragicky. Naopak se na novou kabelku těšte, protože si pořídíte ještě lepší model. Anebo vás snad trápí představa, že si nedokážete vybrat správně? Pokud jste při výběru dámské kabelky nerozhodná, nepřestávejte číst. Prozradíme vám pár praktických tipů, které vám dozajista přijdou vhod.

Určete si cenový limit

Nemáte desítky tisíc na kabelku světoznámé značky? Ale to přece vůbec nevadí. Všechno luxusní zboží totiž nestojí majlant. Svůj vysněný módní doplněk můžete získat podstatně levněji. Stačí se po něm poohlédnout na Blaire.cz, kde najdete stylové kabelky z Itálie i české výrobky. Exkluzivní luxusní kabelky jsou k mání za dostupné ceny, často v akci nebo ve výprodeji. Jakmile zjistíte, že kvalitní a stylová kabelka může stát podstatně menší částku, předražená pozlátka vám najednou přijdou jako vyhozené peníze. Na Blaire.cz najdete kabelky, které odpovídají posledním designovým trendům. Stačí si vybrat barvu, velikost a materiál.

Trendům vévodí crossbody

Nebaví vás nošení za ucho? Crossbody kabelka má praktický popruh, který lze libovolně nastavit. Můžete ji nosit přes tělo, ale v případě potřeby popruh odepnete a získáte elegantní psaníčko – jako stvořené na večírek. Okamžitě si vás získá a vy se do ní beznadějně zamilujete. Opravdu!

S kůží nikdy nic nepokazíte

Poslední otázka souvisí s materiálem. Proti gustu žádný dišputát, nicméně kožené kabelky z módy nikdy nevyjdou. Jsou odolné, dobře se čistí a skvěle si rozumí s koženými lodičkami. V e-shopu Blaire.cz na vás čekají kožené kabelky s různě strukturovanými povrchy. Co třeba poněkud extravagantní krokodýlí vroubky? Tak na co ještě čekáte? Upalujte si pro svou luxusní kabelku. Zasloužíte si ji!

Publikováno: 28. 08. 2016

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: crossbody kabelky | kabelky 2016 | kabelky trendy 2016