Domů » Jednoduše dokonalé šperky
Šperky

Jednoduše dokonalé šperky

Šperky milujeme od nepaměti. Na jejich popularitu ukazují i archeologické nálezy, jejichž stáří se odhaduje na několik tisíc let. Již kdysi sloužili k vyjádření našeho postavení ve společnosti, životního směru, dokázaly podtrhnout slavnostní příležitost a zvýraznit celkový dojem nositele. Dnes tomu není jinak – krásný šperk nám může snadno zvednout sebevědomí. Aby tomu tak bylo, je nutné věnovat patřičnou pozornost jeho výběru. Se šperky je to stejné, jako s jinými módními doplňky, oblečením či účesem. Výběr šperků vyžaduje individuální přístup a v neposlední řadě i přesvědčení o jeho správnosti a vhodnosti.

Klenoty od Jitky Kudláčkové

Jitka Mlynarčíková je známá česká návrhářka šperků. Bez nadsázky nejuznávanější osobou v oboru. První zlatnictví otevřela již v roce 1992 a kamínek po kameni vybudovala prosperující firmu, která nabízí nádherné šperky na zakázku. Vyznačují se nejen drahými kovy a exkluzivními drahokamy, ale především unikátním designem, který sklízí úspěch i ve světě. Firma JK Jitka Kudláčková Jewels se však neomezuje pouze na ruční šperky, ale nabízí i kvalitní šperky od jiných klenotníků a hodinky světoznámých značek. Prohlédnout si je můžete na webových stránkách jk.cz a především na vlastní oči v některé z kamenných prodejen. Ty najdete v obchodní pasáži budovy Filadelfie v Michli a v Paláci Flóra ve Vinohradech. Na místě se vám dostane odborných rad zkušených asistentek, které vám s výběrem šperku pomohou.

Vybrat si není vždy jednoduché

Šperky z dílny Jitky Kudláčkové omámí vaše smysly. Ať už máte v plánu nákup zásnubního či snubního prstenu řady TOLERANCE, nebo šperk s drahým kamenem, vždy se bude jednat o precizně zpracované šperky s nezaměnitelným designem a notnou dávkou osobitosti. Pro ty nerozhodné nabízí JK Jitka Kudláčková Jewels poradenství (pro jednotlivce a firmy) – stačí si jen dohodnout termín…

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!