Domů » Recenze: Šicí stroje Brother
Praktické rady

Recenze: Šicí stroje Brother

Potřebujete nový domácí šicí stroj? Předtím, než poněkud unáhleně sáhnete po co nejlevnějším řešení, zvažte i jiné argumenty než cenu. Předpokládáme, že šicí stroj hodláte využívat co možná nejdéle a vyžadujete od něj spoustu užitečných funkcí. Podstatné je i vynikající servisní zázemí, případná bezproblémová výměna náhradních dílů a v neposlední řadě kvalifikované poradenství. To jsou zásadní důvody, proč se vyplatí investovat do kvality. A my vám prozradíme, které šicí stroje patří mezi nejspolehlivější.

Synonymem pro špičkové šicí stroje je japonská značka Brother, která se těší velké popularitě napříč všemi kontinenty. Pořídíte-li si šicí nebo vyšívací stroj pocházející ze země vycházejícího slunce, dostanete mnohem více, než jste od mašinky čekala. Modely Brother mají perfektní ergonomické vlastnosti, patentované navlékačky, celokovovou konstrukci a spoustu dalších vlastností, které byste u „no name“ strojů pohledala. Společnost Brother si právem vysloužila řadu prestižních ocenění a zařadila se mezi nejvýznamnější výrobce na světě.

vysivaci-stroj-brother

Momentálně hraje prim unikátní řada strojů INNOV-Is (NV), která svou technickou kvalitou, designovým provedením a funkcemi předčí drtivou většinu konkurenčních modelů stejné třídy. Elektronické šicí stroje jsou v mnoha ohledech lepší než mechanické – nabízí výrazně jednodušší ovládání. Obejdete se bez ručního kolečka a pedálů – stačí stisknout tlačítko a stroj automaticky posune jehlu do požadované polohy. Dalším tlačítkem dosáhnete automatického zapošití tří stehů na začátku a konci šití. A knoflíkovou dírku ušijete nejen cik-cak stehem, ale také několikrát obšijete okraje rovnostehem.

sici-stroj-brother

Nedílnou součástí šicích strojů Brother je přehledný LCD displej, který zobrazuje číslo programu a šířku či délku stehu. Samozřejmostí je také LED osvětlení a sedmiřádkový podavač materiálu. A vybrané modely mají programovatelný automatický odstřih nití a kolenní páku – prvky, které byly donedávna pouze u průmyslových zařízení. Šicí stroj Brother je zkrátka jednička.

Mohli bychom pokračovat dále, ale vy se zřejmě nemůžete dočkat, až si objednáte svého nového pomocníka. Najdete ho v e-shopu firmy Šicí technika Brother s.r.o., která je je přímým zástupcem japonského výrobce pro Českou republiku. Více na eshop.brother-czech.cz.

1 komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!