Nebojte se své dítě poslat na letní tábor

S blížícími se letními prázdninami si spousta rodičů láme hlavu nad tím, co budou jejich děti v létě dělat. Pro maminky a tatínky totiž začátkem prázdnin pracovní povinnosti nekončí a ne každý má k dispozici babičku, u které by děti mohli strávit většinu volného času. Otázkou tedy je, kam s nimi? Léto u počítače a televize není to pravé ořechové a rozhodně dětem neprospěje tak, jako pobyt na čerstvém vzduchu. Jediným možným řešením je poslat děti na tábor, o tom však spousta rodičů nechce ani slyšet. O své děti se bojí a mají za to, že o ně nebude dobře postaráno.

Dětské tábory jsou stále populární

Mohlo by se zdát, že se dětské tábory netěší ani zdaleka takové popularitě jako v minulosti, ale opak je pravdou. Stále se pořádá obrovské množství táborů a jejich program je skutečně pestrý. Vraťme se však k tomu, co vás skutečně zajímá. Pořádají se tábory i pro malé děti? Odpověď vás potěší, protože organizátoři myslí i na ty nejmenší, respektive jejich ustarané rodiče. Pravidelně pořádají takzvané snadné tábory, které jsou určeny pro děti ve věku 5 – 10 let. Zásadní rozdíl mezi klasickým a snadným táborem tkví v individuálnějším přístupu. Na každého instruktora připadá 6 až 8 dětí a může jim proto věnovat dostatek pozornosti.

Snadný tábor pro ty nejmenší

Chcete-li mít jistotu, že své díte pošlete na skutečně bezpečný tábor, vyberte si některý z programů, které pořádá Cestovní kancelář Topinka. Ta organizuje dětské tábory již 22. rokem a to nejen v tuzemsku, ale i v zahraničí. Táborů se ročně účastní téměř 3 000 dětí, o které se starají týmy zkušených a stálých vedoucích. Snadné tábory jsou pořádány v duchu tématických programů na motivy oblíbených dětských pohádek (momentálně jako „Šmoulové“, “Čtyřlístek“ a „Pohádkový les“) a kromě celotáborové hry na nich děti sportují, podnikají výlety do okolí a provádí nejrůznější aktivity a účastní se zábavných soutěží. Jednoduše si užívají a vy také, protože víte, že jsou v dobrých rukou. Detailní informace o jednotlivých programech najdete na webu tabory.cz.

Publikováno: 17. 04. 2013

Kategorie: Děti

Autor: Adam

Tagy: letní tábory | snadné tábory | tábory pro děti